Išskirtinis Šiaulių banko pasiūlymas ūkininkams – kreditai iki 100 tūkst. litų

2014-04-18

Pavasario darbymečiu, kuomet Lietuvos ūkiuose, kaip mūsų senoliai sakydavo, net akmuo kruta, ūkininkams ir žemės ūkio įmonėms, prireikus lėšų svarbiausiems darbams nudirbti, Šiaulių bankas supaprastintomis sąlygomis skolina iki 100 tūkst. litų.

„Ūkininkaujantiems vienas svarbiausių metų laikų – pavasaris, kuris reikalauja ne tik daug darbo valandų, fizinės stiprybės, bet ir didelių finansinių resursų. Suprasdami ūkininkus ir norėdami padėti, palengvinti pavasarinių rūpesčių naštą, ypač kai skubiai prireikia lėšų svarbiausiems ūkio darbams atlikti, siūlome jiems pasinaudoti patraukliu, supaprastintomis sąlygomis išduodamu kreditu, kurį grąžinti bus galima jau darbymečiui pasibaigus ir nuėmus derlių“, – sako Daiva Kiburienė, Šiaulių banko administracijos vadovo pavaduotoja, Verslo plėtros tarnybos vadovė.

Šiaulių banke kreditai ūkininkams iki 100 tūkst. litų teikiami kredito, kredito linijos limito ar sąskaitos kredito (overdrafto) forma. Kredito palūkanos – nuo 4 proc., o kredito grąžinimo užtikrinimo priemonė – vekselis arba kitas kliento ir banko bendru sutarimu pasirinktas turtas. Individualiai dirbantys ūkininkai ir žemės ūkio bendrovės Šiaulių banko suteiktą kreditą gali naudoti pagal poreikius – sėkloms, trąšoms, kurui ar kitų žemės ūkio darbams reikalingų prekių įsigijimui, kad pavasario darbai vyktų sklandžiai.

Šiaulių bankas ūkininkams ir žemės ūkio bendrovėms taip pat siūlo ir „Kreditą žemei“, skirtą žemės ūkio paskirties valstybinės žemės pirkimui, bei „Kreditą ūkiui“,kurio grąžinimui gali būti panaudojamos Nacionalinės mokėjimo agentūros išmokos.

Efektyviam ir apgalvotam kasdienių finansinių reikalų tvarkymui ūkininkai gali pasinaudoti ir Šiaulių banko specialiais paslaugų rinkiniais: „Ūkiškai“, „Ūkiškai PLIUS“ ir „Ūkiškai PLIUS GOLD“. Pasirinkus vieną iš šių rinkinių, per banko paslaugų internetu sistemą „SB linija“ galima nemokamai atlikti neribotą skaičių pavedimų litais į sąskaitas Šiaulių banke ir į kitus Lietuvoje registruotus bankus – tai itin patogu, atsiskaitant už prekes bei paslaugas. Nemokamai ūkininkams išduotoje kredito mokėjimo kortelėje, jeigu reikia, taip pat nemokamai gali būti suteiktas kredito limitas. Kiekvienas ūkininkas, besinaudojantis specialiai ūkininkams skirtu paslaugų rinkiniu, automatiškai apdraudžiamas nuo nelaimingų atsitikimų – draudimo dydžiai priklauso nuo pasirinkto paslaugų rinkinio.

Susidomėję Šiaulių banko pasiūlymais ūkininkai laukiami visuose 76 Šiaulių banko skyriuose, kurie įsikūrę 39 Lietuvos miestuose ir miesteliuose – Šiaulių banko darbuotojai pakonsultuos ir patars dėl geriausio finansinio sprendimo.