Ir pinigai, ir draudimas – viskas vienoje mokėjimo kortelėje!

2009-10-12

Nuo š. m. spalio 12 d. beveik tris mėnesius Šiaulių bankas siūlys išskirtines mokėjimo kortelės „Visa Electron“ su draudimu sąlygas.

Bendra Šiaulių banko ir „Lietuvos draudimo“ mokėjimo kortelė atlieka ne tik mokėjimo kortelės funkcijas, bet tuo pačiu ją turintis klientas trejiems metams  apdraudžiamas  nelaimingų atsitikimų draudimu  iki 10 tūkst. litų draudimo sumai. Įsigijusieji mokėjimo kortelę su draudimu šią žiemą galės atostogauti įvairiuose kalnų slidinėjimo kurortuose - kalnų slidinėjimas naujiems, akcijos metu įsigytų kortelių savininkams įtrauktas į draudžiamų įvykių sąrašą. Per akciją užsisakiusiems mokėjimo kortelę su draudimu klientams šis draudimas nieko nekainuos ir galios nuo 2009 m. spalio 12 d. iki 2010 m. kovo 31 d.

Kitas mokėjimo kortelės „Visa Electron“ su draudimu privalumas, tas, kad, klientui pageidaujant, bankas suteiks iki 3 000 litų kredito limitą. Turintys šią kortelę galės ne tik pasiskolinti, bet ir užsidirbti - už kreditinį mokėjimo kortelės sąskaitos likutį mokamos patrauklios 4 proc. metinės palūkanos.

„Kortelė su draudimu - tai šiuolaikiška, moderni mokėjimo kortelė, skirta aktyvų laisvalaikį bei pramogas mėgstantiems ir atsargumu besirūpinantiems žmonėms. Klientai, užsisakę šią mokėjimo kortelę, iškart gauna ir nemokamą draudimą, galiojantį visame pasaulyje, ir lėšų kelionei“, - sako Šiaulių banko administracijos vadovo pavaduotoja, verslo ir mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovė Daiva Kiburienė.

Nemokamai įsigyti šią mokėjimo kortelę, o tuo pačiu ir naudotis draudimo paslaugomis - labai paprasta. Paraišką mokėjimo kortelei įsigyti galima užpildyti visuose Šiaulių banko ir „Lietuvos draudimo“ klientų aptarnavimo padaliniuose. Klientai, taupantys laiką ir siekiantys patogumo, paraišką kortelei įsigyti gali užpildyti, naudodamiesi banko paslaugų internetu sistema „SB linija“. Šią kortelę galima užsakyti ir savo šeimos nariams, vaikams.

Mokėjimo kortelės su šios akcijos sąlygomis išduodamos iki 2009 m. gruodžio 31 d.. Išsamesnės informacijos apie mokėjimo kortelę su draudimu teirautis galima visuose Šiaulių banko padaliniuose visoje Lietuvoje arba www.sb.lt.

Ruoškite slides žiemai su bendra Šiaulių banko ir „Lietuvos draudimo“ mokėjimo kortele!