INVEGA teiks lizingo garantijas „Šiaulių banko lizingui“

2012-08-20

UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) ir UAB „Šiaulių banko lizingui“ pasirašius bendradarbiavimo sutartį dėl lizingo garantijų, „Šiaulių banko lizingo“ klientai galės pasinaudoti lizingu naujai gamybinei įrangai ir įrengimams įsigyti su INVEGOS lizingo garantija.

„INVEGA garantija už SVV įmonių lizingo būdu įsigyjamą gamybinę įrangą ar įrenginius bus naudinga abiem pusėms - tiek finansinės nuomos bendrovei, tiek smulkiojo ir vidutinio verslo įmonei, kuriai pradinis įnašas sumažės iki 10 proc. įrangos kainos“, - sako INVEGA generalinis direktorius Audrius Zabotka. 

„Šiaulių banko lizingo“ generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas Mindaugas Rudys džiaugiasi, kad pagaliau pasirašyta sutartis atvers naujas galimybes mūsų verslo įmonėms: „Galimybė pasinaudoti INVEGOS garantija paskatins mūsų esamus ir būsimus klientus, atnaujinti savo gamybinę bazę, investuoti į naujas technologijas, ir taip didinti Lietuvos verslo konkurencinį pranašumą. Be to, tikime, kad jau pradėti investiciniai projektai įgaus dar didesnį pagreitį“.   

Maksimali lizingo garantijos suma galės siekti iki 5 mln. litų. Lizingo garantija negalės viršyti 60 proc. lizinguojamo turto kainos. 

INVEGA įsipareigoja sumokėti lizingo bendrovei pagal suteiktą lizingo garantiją, jei lizingo gavėjo bankroto ar veiklos nutraukimo atveju lizingo bendrovei nepavyko ar dėl objektyvių priežasčių tikėtina, kad nepavyks išsiieškoti visos lizingo sumos iš lizinguojamo turto, lizingo gavėjo ir jo pateiktų kitų lizingo sumos grąžinimą užtikrinančių būdų.