Indėlis su mokėjimo kortele - pelningesnis

2007-06-19

Šiaulių banko klientai, padėdami indėlius ir įsigydami mokėjimo korteles, nuo šiol turės didesnį pasirinkimą, palankesnes sąlygas ir galimybę daugiau sutaupyti.

Klientams, norintiems uždirbti daugiau palūkanų ir saugiai investuoti savo pinigus, Šiaulių bankas siūlo terminuotąjį indėlį su mokėjimo kortele. Šis indėlis dabar bus teikiamas ne tik su „Visa Electron“, bet ir su „Maestro“ mokėjimo kortele. Pasirenkantiems tokios rūšies terminuotąjį indėlį, mokėjimo kortelė išduodama nemokamai, o už bankui patikėtas santaupas mokamos 0,2 proc. didesnės palūkanos.

Terminuotasis indėlis su mokėjimo kortele skirtas tik nuolat Lietuvoje gyvenantiems fiziniams asmenims, kurie indėlius gali pasidėti litais, eurais arba JAV doleriais. Indėlio terminas - nuo trijų iki dvidešimt vieno mėnesio.

Prireikus pinigų, klientui nebūtina nutraukti indėlio sutarties - kol banke laikomas terminuotasis indėlis, padėtas įsigijus mokėjimo kortelę, jis gali naudotis kredito limitu su itin palankia palūkanų norma. Be to, į indėlininko vardu atidarytą „Visa Electron“ arba „Maestro“ mokėjimo kortelės sąskaitą pervedamos palūkanomis, kuriomis galima naudotis iš karto, į banką papildomai vykti nereikia.

Šiaulių bankas siūlo ir daugiau indėlių rūšių. Klientas gali rinktis labiausiai jo poreikius atitinkantį indėlį: terminuotąjį arba terminuotąjį indėlį su kintama palūkanų norma, kaupiamąjį arba taupomąjį indėlį.

Šiaulių banke laikomų indėlių suma nuo šių metų pradžios išaugo daugiau kaip 18 proc. ir, gegužės 31 d. duomenimis, siekė beveik 1,1 mlrd. litų.