Įkainių pokyčiai nuo 2017 m. gegužės 22 dienos

2017-05-08

Gerbiamieji klientai,

informuojame, kad nuo 2017 m. gegužės 22 d. įsigalioja šie nauji grynųjų pinigų operacijų Šiaulių banko padaliniuose įkainiai:

 

verslo klientams

privatiems klientams

grynųjų pinigų įnešimas indėlio valiuta banknotais indėliui sudaryti / papildyti, kai indėlis sudaromas / papildomas visa įnešama suma tą pačią dieną

 

nemokamai

indėlio ir jo palūkanų išmokėjimas, jei lėšos buvo įneštos į sąskaitą grynaisiais pinigais, sutartis nenutraukta prieš laiką*

 

 

nemokamai


Taip pat nemokamai indėlių, sudarytų iki 2017 m. gegužės 22 d., atveju, kai indėlio terminas 90 d. ir ilgesnis, indėlio sutartis nebuvo nutraukta prieš laiką, lėšos į indėlio sąskaitą buvo įneštos negrynaisiais pinigais.

Nauji įkainiai yra išvardyti šiame dokumente.

Kilus klausimų, maloniai kviečiame teirautis tel. 1813 (skambinant iš užsienio +370 37 301 337) arba Šiaulių banko klientų aptarnavimo padaliniuose.

Klientams, kurie sutinka su skelbiamais Šiaulių banko paslaugų įkainių pakeitimais, nereikia atlikti jokių veiksmų. Klientai, nesutinkantys su paslaugų įkainių pakeitimais, turi teisę nedelsdami nutraukti banko sąskaitos ar mokėjimo kortelės išdavimo sutartį, kaip tai reglamentuota Šiaulių banko paslaugų teikimo bendrosiose taisyklėse, iki skelbiamos pokyčių įsigaliojimo dienos apie tai raštu informuodami banką.

Primename, kad šių sutarčių nutraukimas neatleidžia kliento nuo visų jo įsipareigojimų bankui, atsiradusių iki sutarties nutraukimo dienos, tinkamo įvykdymo. Laikoma, kad klientas sutiko su skelbiamais pakeitimais, jeigu jis iki pakeitimų įsigaliojimo dienos Šiaulių bankui nepraneša, kad su jais nesutinka.