Gyvenimas Šiaulių banko stiliumi

2006-11-15

Oficialiai atidarytas naujas Šiaulių banko skyrius - šįkart Jonavoje

Šiaulių bankas – smulkiojo ir vidutinio verslo partneris, ateinančių metų vasario pradžioje švęsiantis penkioliktuosius veiklos metus, Jonavoje sėkmingai startavo šių metų rugsėjį. Porą mėnesių tarsi patyrinėjęs sėkmę, šiandien Šiaulių bankas Jonavos miesto bendruomenę jau pakvietė į oficialų atidarymą - simboliškai perkirpus Jonavos klientų aptarnavimo skyriaus juostelę, susirinkusiems buvo pristatyta bendra banko veikla ir pasiekimai, informuota apie teikiamas paslaugas ir pranešta apie banko skyriaus oficialaus atidarymo proga rengiamas akcijas.

Jau tapo tradicija, kad Šiaulių bankas, kaip socialiai atsakinga kompanija, plėsdamas savo tinklą visoje Lietuvoje, į kiekvieną miestą ateina su ypatinga dovana. Dovana, kuri labai reikalinga ir kurios kažkas ypač laukia. Įžengdamas į Jonavą, Šiaulių bankas savo dėmesį skyrė dviem Jonavos rajono mokymo įstaigoms – Žeimių ir Ruklos vidurinių mokyklų moksleiviams padovanojo kompiuterius. Bankas ir savo veikloje didelį dėmesį skiria informacinių technologijų diegimui.

Skyriaus atidarymas buvo šventė ir pirmiesiems Šiaulių banko Jonavoje klientams. Dviem jonaviškiams – Virmantai Pancerienei, pirmajai čia pasidėjusiai indėlį, ir Algirdui Kmieliauskui, pirmajam paėmusiam kreditą – įteikti specialūs banko prizai. Diplomu „Pirmasis verslo klientas“ bei specialiu prizu apdovanota ir pirmoji Jonavos klientų aptarnavimo skyriuje sąskaitą atsidariusi įmonė - UAB "Ruchlita". Dar trys jonaviečiai banko surengtoje loterijoje laimėjo mokėjimo korteles Visa Gold ir Visa Classic su pinigų likučiu sąskaitose.

Dovanų lietus Jonavoje nesiliaus ir visus metus – mokėjimo kortelėms MasterCard Standart ir Visa Classic, išduotoms Jonavos skyriuje lapkričio 15 – gruodžio 15 dienomis, visus metus nebus taikomas metinis kortelės aptarnavimo mokestis.

Jonavos klientų aptarnavimo skyriaus viršininkas Vaidas Vrubkliauskas sako, kad Šiaulių bankas į Jonavą ateina su turtinga patirtimi, suformuotu veiklos stiliumi, geromis tradicijomis ir siūlydamas pilną finansinių paslaugų paketą.

Jonavos skyriuje, įsikūrusiame miesto centre, Vasario 16-osios g. 1, gyventojai galės naudotis visomis Šiaulių banko teikiamomis paslaugomis: sumokėti įvairius mokesčius bei įmokas, konvertuoti valiutą, gauti kreditą ar padėti indėlį. Bankas Jonavos gyventojus bei miesto svečius aptarnauja darbo dienomis nuo 8 iki 16 val. be pietų pertraukos.

Jonava – tik dar vienas Šiaulių banko žingsnis. Bankas sparčiai plečiasi visoje Lietuvoje. Šiuo metu Šiaulių bankas turi 49 teritorinius padalinius, veikiančius 29-iuose Lietuvos miestuose. Šiemet įkurtuves Šiaulių bankas jau šventė Biržuose, Ukmergėje, dar vieną klientų aptarnavimo skyrių atidarė Šiauliuose.


Šiaulių banko valdybos pirmininkas Algirdas Butkus ir Jonavos rajono
meras Bronislovas Liutkus kerpa įkurtuvių juostelę


Netrukus svečiai paleis balionus, Šiaulių banko skyriui Jonavoje 
linkėdami "Gero vėjo!"