Grožio karalienės vizitas į Šiaulių banką

2007-05-23

„Mis Lietuva“ nugalėtoja Jurgita Jurkutė rudenį atstovauti Lietuvai „Mis Pasaulis“ konkurse išvyks su dviem Šiaulių banko mokėjimo kortelėmis.

Po keletą mėnesių trukusio grožio maratono Šiaulių bankas išrinktai „Mis Lietuvai“ įteikė pagrindinį konkurso prizą - mokėjimo kortelę Visa Classic su dešimt tūkstančių litų. Tituluota grožio karalienė Jurgita Jurkutė, atvykusi į banko centrinę būstinę Šiauliuose, sakė net nesitikėjusi gausianti dvigubą prizą - bankas papildomai 22 metų Vilniuje studijuojančiai plungiškei įteikė prestižinę Visa Gold  mokėjimo kortelę su dešimt tūkstančių litų kredito limitu.

„Į smulkųjį ir vidutinį verslą besiorientuojantis Šiaulių bankas visada remia iniciatyvas, palaiko tuos, kurie siekia aukštumų ir skatina pozityvių idėjų sklaidą. „Mis Lietuva“, dalyvaudama pasauliniame grožio konkurse, taip pat skleis gerą žinią apie Lietuvą, jos žmones, taps savo šalies ambasadore. Dėl nugalėtojos ir žiūrovų, ir komisijos, ir pačių dalyvių sutapusi nuomonė tik patvirtina, kad plungiškė buvo verta pergalės, kaip ir mūsų prizo,“ - sakė Šiaulių banko valdybos pirmininkas Algirdas Butkus.

Po dviejų metų pertraukos surengtame grožio konkurse dėl „Mis Lietuva“ karūnos ir Šiaulių banko prizo varžėsi penkiolika finalisčių. Tuo tarpu pretendenčių renginį organizavusi LNK televizija užregistravo daugiau kaip tūkstantį. Tačiau sėkmė nusišypsojo vienintelei - socialinį darbą Vilniaus universitete studijuojančiai Jurgitai Jurkutei. Gražiausia Lietuvos mergina, viešėdama Šiaulių banke, prisipažino, kad  jau nuo penkiolikos metų dirba profesionaliu modeliu. Anglų, rusų kalbas puikiai mokanti ir dar ispanų kalbą studijuojanti mergina teigė puikiai žinanti, kokia atsakomybė yra atstovauti visai tautai, todėl visus laimėtus dešimt tūkstančių litų „Mis Lietuva“ sako skirsianti pasiruošimui naujam etapui, naujam išbandymui - „Mis Pasaulis“ rinkimams.
Šiaulių banko valdybos pirmininkas A. Butkus įteikia pagrindinį konkurso prizą - mokėjimo kortelę su           10 000 Lt prizu „Mis Lietuva“ nugalėtojai J. Jurkutei