Greitai Lietuvoje įsigalios SEPA reikalavimai: dar galima registruotis į nemokamus seminarus, ypač aktualius verslui

2015-09-02

Atsižvelgdamas į tai, kad 2016 m. sausio 1 d. Lietuvoje įsigalios bendros mokėjimų eurais erdvės SEPA (angl. Single Euro Payments Area) reikalavimai, Šiaulių bankas rengia ir kviečia įmones dalyvauti nemokamame seminare, į kurį dar galima registruotis.

Erdvėje, apimančioje 34 valstybes (visas ES valstybes nares, taip pat Norvegiją, Islandiją, Lichtenšteiną, Šveicariją, Monako Kunigaikštystę ir San Mariną), mokėjimai eurais neilgai trukus bus atliekami pagal vienodas mokėjimo schemas, visur bus taikomos tokios pat pagrindinės mokėjimų sąlygos.

Šie įmonėms labai svarbūs pokyčiai, Lietuvoje įsigaliosiantys pirmą ateinančių metų dieną, bus naudingi (procesai taps automatizuoti, paprastesni, sumažės sistemų palaikymo sąnaudos ir pan.), tačiau pirmiausia jiems reikia pasiruošti.

Siekdamas paaiškinti SEPA reikalavimų ir būsimų procesų esmę, taip pat būtinus veiksmus parengiamuoju laikotarpiu, Šiaulių bankas verslo įmones, įstaigas ir organizacijas kviečia el. paštu registruotis į nemokamą seminarą „SEPA – informacija verslui apie bendrą mokėjimų eurais erdvę“, kurio temos:

  • Bendra mokėjimų eurais erdvė (SEPA) ir jos reikalavimai 
  • SEPA kredito pervedimai ir ISO 20022 XML formato pranešimų diegimas
  • Elektroninė sąskaita
Seminaro vieta: Seminaro data: Registracija el. paštu:
  Vilnius    rugsėjo 7 d. 10 val.    vilnius@sb.lt
Kaunas    rugsėjo 9 d. 10 val.    kaunas@sb.lt
Klaipėda    rugsėjo 11 d. 10 val.    klaipeda@sb.lt
Šiauliai    rugsėjo 14 d. 10 val.   siauliai@sb.lt


Užsiregistravusiems bus atsiųsta išsamesnė informacija.

Maloniai kviečiame registruotis!

Telefonas pasiteirauti 1813.