Geriausių idėjų autoriams – premijos

2008-09-01

Rugsėjo 1-ąją - Mokslo ir žinių dieną - dviem Šiaulių studentams įteiktos Šiaulių banko mokėjimo kortelės su paskatinamosiomis 2 000 litų premijomis už geriausius projektus Šiaulių miestui ir verslui.

Jau trečią kartą Šiaulių bankas tampa generaliniu konkurso „Už geriausią projektą Šiaulių miestui ir verslui“ rėmėju. Nuo 2005 m. šį konkursą organizuojančios įstaigos - Šiaulių miesto savivaldybė, Šiaulių pramonininkų asociacija ir Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai - siekia skatinti akademinį jaunimą kūrybiškai mąstyti, ugdyti savyje verslumą, teorines žinias taikyti praktikoje. Paskatinamąsias premijas po 2 000 litų už geriausius projektus Šiaulių miestui ir verslui šiais metais gavo Evelina Gudavičiūtė, Šiaulių kolegijos studentė, už projektą „Šiaulių miesto vandens telkinių rekreacinių teritorijų patrauklumo didinimas“ bei Šiaulių universiteto studentas Gediminas Trijonis už asociacijos AIESEC Lietuva Šiaulių filialo pateiktą projektą „Patraukliausias Šiaulių darbdavys‘08“.

„Šiaulių bankas, smulkiojo ir vidutinio verslo partneris, skatindamas verslumą, ragina jaunimą ieškoti, kurti, atrasti bei įgyvendinti savo inovatyvias bei pažangias idėjas, kurios būtų praktiškos ir naudingos miestui, jo ekonominei plėtrai. Verslui reikalingi kūrybingi, entuziastingi bei perspektyvūs specialistai, drąsios jų vizijos, originalios idėjos ir naujas požiūris“, - premijuotiems studentams įteikdama mokėjimo korteles, sakė Šiaulių banko administracijos vadovo pavaduotoja, verslo ir mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovė Daiva Kiburienė.

Konkursui „Už geriausią projektą Šiaulių miestui ir verslui“ buvo pateikta 13 studentų paraiškų.