Geriausiam ūkiui – prestižinė kortelė

2007-10-23

Geriausio Anykščių rajono ūkio šeimininkui įteikta prestižinė Šiaulių banko mokėjimo kortelė su piniginiu prizu.

Tradicinio visoje Lietuvoje jau keturioliktus metus organizuojamo konkurso „Metų ūkis“ nugalėtoju ir geriausiu šių metų Anykščių rajono ūkiu pripažintas Rasos ir Vitalijaus Petronių ūkis Troškūnų seniūnijoje. Jiems atiteko pagrindinis konkurso apdovanojimas - „Visa Gold“ mokėjimo kortelė su tūkstančiu litų kortelės sąskaitoje.

Nugalėtoją vardą pelniusiam Anykščių rajono žemdirbiui įteikta Šiaulių banko mokėjimo kortelė garantuoja išskirtinį aptarnavimą bei finansinį saugumą, ji - ne tik vertingas prizas, bet ir praktiška dovana. Atsiskaitęs „Visa Gold“ mokėjimo kortele už bilietus, šios kortelės turėtojas bet kokios kelionės metu bus apdraustas medicininių, teisinių išlaidų, bagažo praradimo ir vėlavimo, pinigų praradimo, kelionės atidėjimo, dokumentų pakeitimo bei transporto priemonės užgrobimo draudimais.

Šventėje buvo apdovanoti ir kiti darbščiausi žemdirbiai, sėkmingiausiai dirbančios žemės ūkio bendrovės. Į Anykščių rajono savivaldybės administracijos, Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Anykščių biuro, rajono valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos bei kitų organizacijų surengtą konkursą ir rudens gėrybių mugę ūkininkai susirinko ne tik iš aplinkinių Aukštaitijos rajonų, bet ir iš visos Lietuvos. Sausakimšame Anykščių kultūros centre vyko smagūs koncertai, šurmuliavo prekyba rudens gėrybėmis, buvo surengta vakaronė. Šiaulių bankas konkurso ir mugės dalyviams bei svečiams organizavo viktorinas bei loterijas ir negailėjo prizų.