Gaukite SMS iš savo banko

2007-10-15

Šiaulių banke nuo spalio 15 dienos prasidėjo mobiliosios bankininkystės paslaugų akcija. Visi klientai, iki š. m. gruodžio 31 d. sudarę „SMS banko“ ir „SMS banko plius“ sutartis, galės visą mėnesį nemokamai naudotis šiomis paslaugomis. 

Naudojantis mobiliosios bankininkystės paslaugomis, galima atlikti daugelį banko operacijų: pervesti lėšas iš vienos sąskaitos į kitą savo sąskaitą, esančią Šiaulių banke, sužinoti pinigų likutį sąskaitoje, atliktus lėšų įskaitymus bei nurašymus nuo sąskaitų, gauti informaciją apie kitas įvykdytas operacijas sąskaitose.

Mobilioji bankininkystė klientams suteikia galimybę mobiliuoju telefonu paprastai ir greitai gauti tikslią informaciją apie turimas sąskaitas banke bei lėšų judėjimą jose. Šia paslauga patogu naudotis visada ir visur - tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse - kur veikia mobilusis telefono ryšys. Informaciją apie visas jūsų sąskaitose įvykdytas finansines operacijas gausite tą pačią minutę, nepriklausomai nuo to, ar jūs tuo metu einate gatve ar esate savo darbo vietoje.

„SMS bankas“ - tai mobilioji paslauga skubantiems, šiuolaikiškiems, skaičiuoti mėgstantiems žmonėms. Tiems, kurie brangina savo laiką ir vertina patogumą, Šiaulių bankas mobiliosios bankininkystės paslaugas teikia visą parą - tereikia su savimi turėti veikiantį mobilųjį telefoną. Akcijos metu, nauji paslaugos vartotojai dar ir sutaupys - visą mėnesį ši paslauga jiems bus teikiama nemokamai. 

Mobiliąsias paslaugas „SMS bankas“ ir „SMS bankas plius“ galima užsisakyti visuose Šiaulių banko padaliniuose arba naudojantis banko paslaugų internetu sistema „SB linija“. Mobiliosios bankininkystės teikiamais privalumais gali naudotis visi bendrovių „Omnitel“, „Bitė GSM“ ir „Tele2“ abonentai.

Nuo šiol sulaukite nemokamos SMS žinutės ne tik iš savo draugo, bet ir iš savo banko!