ERPB investicija į Šiaulių banką

2005-06-03


ERPB investicija į Šiaulių banką

Šiaulių bankas, pripažintas sparčiausiai augančiu Baltijos šalyse, su Europos rekonstrukcijos ir plėtros banku (ERPB) pasirašė sutartį, pagal kurią ERPB įsigis naujai išleidžiamų Šiaulių banko akcijų už 20,4 milijonų litų (tai sudarys 16,1% banko registruoto kapitalo). Ši investicija suteiks Šiaulių bankui galimybę ir toliau sėkmingai augti, plėsti teikiamų paslaugų apimtį bei gerinti jų kokybę, skatinti smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) vystymąsi Lietuvoje.

ERPB ir Šiaulių bankas sėkmingai bendradarbiauja pastaruosius penkerius metus. Šiaulių bankui suteikta specialioji ERPB kredito linija smulkiajam ir vidutiniam verslui plėtoti leido suteikti kreditus palankiomis finansavimo sąlygomis daugiau kaip 600 Lietuvos SVV įmonių. Smulkiajam ir vidutiniam verslui tenka net 76% viso Šiaulių banko kreditų portfelio.

Šiaulių bankas sparčiai augo ir iš regioninio tapo visos šalies banku, klientus aptarnaujantis 44-iuose filialuose ir klientų aptarnavimo skyriuose 26 Lietuvos miestuose.

Kartu su ERPB Šiaulių bankas pradeda naują vystymosi etapą. Bankas siekia užimti aukštesnes pozicijas bankinių paslaugų rinkoje Lietuvoje. Prioritetine banko veikla ir toliau lieka smulkiojo ir vidutinio verslo finansavimas.