ERPB investicija didina Šiaulių banko galimybes

2005-03-01

 

ERPB investicija didina Šiaulių banko galimybes. Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas patvirtino savo ketinimus investuoti į Šiaulių banką įsigyjant naujos emisijos akcijų. ERPB dalis padidintame banko kapitale sieks 16%. Investavimo klausimą ERPB valdyba svarstys 2005 balandžio mėn. 5 d. Bendra projekto vertė gali siekti iki 23 milijonų litų.

ERPB ir Šiaulių bankas sėkmingai bendradarbiauja pastaruosius ketverius metus. Šiaulių bankui suteikta specialioji ERPB kredito linija smulkiajam ir vidutiniam verslui vystyti leido gilinti ir tobulinti kompleksišką SVV bei privačių klientų aptarnavimą Lietuvoje ir skatino spartų banko augimą. Šiaulių bankas iš regioninio tapo visos šalies banku, turinčiu 43 filialus bei klientų aptarnavimo skyrius 25 Lietuvos miestuose, bei įtvirtino smulkiojo ir vidutinio verslo partnerio vardą. Kartu su ERPB bankas pradeda naują vystymosi etapą.

ERPB investicija leis užtikrinti sėkmingą tolimesnį Šiaulių banko augimą, jo teikiamų produktų smulkiajam ir vidutiniam verslui finansuoti įvairovę bei kokybę.