Būkite budrūs: plinta sukčių laiškai, neva pasirašyti Šiaulių banko. Juose prašoma paspausti nuorodą ir apsaugoti savo paskyrą. Šiaulių bankas tokių laiškų nesiunčia. Jokiu būdu nespauskite laiškuose pateiktos nuorodos.

ERPB apmokėjo pasirašytas banko akcijas

2005-08-11

Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas tampa didžiausiu AB Šiaulių banko akcininku

Šiandien, rugpjūčio 11 d., Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas pervedė į Šiaulių banko kaupiamąją sąskaitą 20,4 milijono litų už įsigytą Šiaulių banko akcijų paketą.
ERPB investavimo į Šiaulių banko kapitalą sutartis, pagal kurią ERPB išpirko išleistą naują akcijų emisiją, buvo pasirašyta šių metų birželio 3 d. Įregistravus padidėjusį iki 74,7 mln. Lt  banko akcinį kapitalą, ERPB valdys 16,1%  akcinio kapitalo dalį.
Šiaulių bankas ir toliau išlieka lietuviško kapitalo banku - įregistravus naująjį kapitalą, Lietuvos rezidentams, įmonėms ir privatiems asmenims, priklausys 75% banko įstatinio kapitalo.
Ženkliai padidėjęs banko kapitalas sudarys galimybę bankui toliau augti, didinti ilgalaikių ir vidutinės trukmės smulkiojo ir vidutinio verslo projektų finansavimą, plėtoti ir tobulinti banko teikiamas paslaugas.