Elektroninė prekyba populiarėja tarp Šiaulių banko klientų

2008-08-14

Šiaulių banko „SB linijos“ vartotojai vis dažniau renkasi elektroninės prekybos paslaugą, t.y. galimybę atsiskaityti negrynaisiais pinigais, naudojantis banko paslaugų sistema internete.

„SB linijos“ vartotojams Šiaulių banko elektroninės prekybos sistema atveria naujų galimybių: sudaro sąlygas įsigyti prekių mažesnėmis kainomis, leidžia pirkimus vykdyti nepriklausomai nuo geografinės padėties ar laiko ribų, užtikrina aukštą aptarnavimo kokybę ir platų prekių pasirinkimą.

„Elektroninė prekyba yra viena iš perspektyviausių ir pažangiausių interneto technologijų, kuri ir Šiaulių banko klientams leidžia dar patogiau apmokėti už įsigytas prekes ar atsiskaityti už paslaugas. Be to, visi klientai iš karto gauna ir išsamią informaciją apie pasirinktą pirkinį. Prekyba elektroniniu būdu ne tik palengvina pirkimo procesą, bet ir leidžia visus mokėjimus atlikti greitai, patogiai bei saugiai. Elektroninių parduotuvių partnerių sąrašą Šiaulių bankas pradeda intensyviai plėsti, pildyti jį naujausiomis ir populiariausiomis interneto parduotuvėmis“, - sako Šiaulių banko elektroninės bankininkystės departamento direktorė Kristina Šmidtienė.

„SB linijos“ klientams, išsirinkus prekes ar paslaugas, tereikia nurodyti, kad apmokėjimus vykdys per Šiaulių banko atsiskaitymo sistemą, kuri juos iš karto nukreips į Šiaulių banko elektroninės prekybos atsiskaitymo modulį. Prisijungus prie „SB linijos“, klientui pateikiamas jau užpildytas mokėjimo pavedimas, kurį patvirtinus, bankas automatiškai atliks operaciją ir informuos pardavėją apie sėkmingą lėšų pervedimą.

Šiaulių banko elektroninės prekybos partnerių sąraše daug naudingų adresų: kompiuterių bei buitinės technikos el. parduotuvė www.gerakaina.lt, elektroninio dokumentų pasirašymo sistema www.eparasas.lt, skirta Lietuvos gyventojams bei įmonėms, internetinių atsiskaitymų sistema www.mokejimai.lt, įvairias prekes bei paslaugas internete parduodančios parduotuvės www.deiza.net. Svetainėje www.epolisas.lt „SB linijos“ vartotojams taip pat suteikiama galimybę greitai ir patogiai apdrausti transporto priemones privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu. Netrukus sąrašas dar labiau pasipildys - jame atsiras aviabilietų pardavimų tinklo www.flylal.com, SMS žinučių siuntimo sistemos www.gsms.lt, vieno lankomiausių pažinčių portalų www.draugas.lt, išperkamosios nuomos paslaugas siūlančios įmonės www.sblizingas.lt ir kitos nuorodos. 

Elektroninės prekybos partnerių sąrašą galite rasti Šiaulių banko tinklalapyje www.sb.lt