Didesnės ir palankesnės taupymo galimybės pensininkams

2010-01-11

Nuo šiol, pensininkams, gaunantiems senatvės pensijas į Šiaulių banko sąskaitą arba Šiaulių banko mokėjimo kortelę, bus taikomos išskirtinės sąlygos: mažesni įkainiai, didesnės Terminuotųjų indėlių palūkanos bei kiti naudingi pasiūlymai.

Pensininkams, turintiems ar ketinantiems atsidaryti sąskaitą Šiaulių banke arba įsigyti mokėjimo kortelę, dabar ypač palankus metas. Mokėjimo korteles Visa Electron arba Maestro bankas išduoda nemokamai ir netaiko joms metinio kortelės aptarnavimo mokesčio - tai reiškia, kad pensininkai, įsigiję mokėjimo kortelę, nepatirs papildomų išlaidų.

Pensijas, kurias perveda SODRA, klientai gali atsiimti visuose Šiaulių banko padaliniuose ir bankomatuose, bankas jų išėmimui netaiko jokių komisinių mokesčių. Pensijoms, pervestoms į kliento sąskaitą, bankas taip pat netaiko administravimo mokesčio.

„Turėti sąskaitą Šiaulių banke tikrai verta, nes terminuotąjį indėlį pasidėjusiems pensininkams mokamos net 0,15 proc. didesnės nei tuo metu galioja banke terminuotųjų indėlių palūkanos. Pasibaigus Terminuotojo indėlio laikotarpiui, indėlininkai lėšas iš savo sąskaitos gali išsiimti nemokamai - be komisinio mokesčio“, - sako Šiaulių banko administracijos vadovo pavaduotoja, verslo ir mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovė Daiva Kiburienė.

Pensininkams, turintiems sąskaitą Šiaulių banke arba mokėjimo kortelę, ne tik nekainuos pensijų išėmimas ir mokėjimo kortelės įsigijimas, bet jie galės sutaupyti darydami įmokas už komunalinius mokesčius. Atsiskaitant Šiaulių banko mokėjimo kortele arba pervedant lėšas iš banko sąskaitos, komunaliniai mokesčiai bei kitos įmokos kainuos gerokai pigiau - tik 0,70 Lt. 

Visos šios sąlygos galioja ir naujiems, ir jau esamiems klientams, kurių senatvės pensija pervedama į Šiaulių banko sąskaitą arba Šiaulių banko mokėjimo kortelę. Be to, Šiaulių bankas savo garbaus amžiaus klientų patogumui siūlo ir išskirtinę paslaugą - nemokamas indėlininko knygeles, kuriose pažymimos visos banke atliktos operacijos.

Išsamesnę informaciją apie visas sąlygas sužinosite paskambinę telefonu (8 41) 595 623, mobiliuoju 8 610 53 623, taip pat visuose Šiaulių banko padaliniuose.