Dėmesio įmonėms, turėjusioms sąskaitas banko „Snoras“ Šiaulių filiale

2011-11-29

 Įmonėms, buvusioms banko „Snoras“ Šiaulių filialo klientėms, Valstybės įmonė „Indėlių ir investicijų draudimas" draudimo išmokas išmokės Šiaulių banko padaliniuose visoje Lietuvoje.

 

Norėdami operatyviai spręsti  lėšų grąžinimo juridiniams asmenims klausimą, kviečiame įmonių vadovus ar jų įgaliotus asmenis jau dabar kreiptis į artimiausią Šiaulių banko padalinį: atsidaryti banko sąskaitą ir užpildyti Prašymą dėl indėlių draudimo išmokos pervedimo į banko sąskaitą Šiaulių banke.  

Jeigu Jūsų įmonė jau yra Šiaulių banko klientė, tuomet prašome užpildyti prašymą dėl indėlių draudimo išmokos pervedimo į banko sąskaitą Šiaulių banke ir pristatyti jį į artimiausią Šiaulių banko padalinį visoje Lietuvoje.

Užpildžiusiems minėtą prašymą, nebereikės papildomai vykti į banką, draudimo išmokos bus pervestos iš karto, vos tik jos pasieks Šiaulių banką.

Iškilus klausimams, maloniai prašome Jūsų kreiptis į Šiaulių banko darbuotojus, kurie  suteiks profesionalią konsultaciją ne tik dėl draudimo išmokos pervedimo, bet ir kasdieniais finansų valdymo ar kitais Jums aktualiais klausimais. 

Atkreipiame dėmesį, kad dėl draudimo išmokų verslo klientai gali kreiptis į bet kurį iš 52 Šiaulių banko padalinių, veikiančių visoje Lietuvoje.

Suaktyvinę žemiau esančią nuorodą, rasite Šiaulių banko padalinių adresus ir darbo laikus. 

 

 

Laukiame Jūsų!