Dėl internetinių nusikaltėlių siunčiamų el. laiškų

2014-02-27

Gerbiamieji klientai,

informuojame Jus, kad Šiaulių bankas gavo informacijos apie internetinių nusikaltėlių klientams siunčiamus elektroninius laiškus su nuoroda į suklastotą internetinės bankininkystės puslapį:

Jeigu gavote tokio turinio elektroninį laišką, Jūsų duomenų saugumo užtikrinimui prašome jokiu būdu neatidarinėti nuorodoje esančio internetinio puslapio ir neįvedinėti prašomų duomenų: naudotojo vardo ir slaptažodžio.

Atkreipkite dėmesį, laiške esanti nuoroda nukreipia į suklastotą Šiaulių banko internetinės bankininkystės puslapį – tuo įsitikinsite pasižiūrėję į internetinio puslapio adresą ir klaidingą saugumo sertifikatą.

Saugiai prie Šiaulių banko internetinės bankininkystės puslapio prisijungti galite TIK adresu https://online.sb.lt/ib/site/login.

Klaidingas saugumo sertifikatas

Klaidingas saugumo sertifikatas

Teisingas saugumo sertifikatas

Teisingas saugumo sertifikatas

Prašome Jūsų, būkite budrūs. Jei gavote tokio turinio laišką ir įtariate, kad galėjote prisijungti prie internetinių nusikaltėlių nurodytos svetainės, nedelsiant informuokite banko darbuotojus tel. 1813, 8 800 10 007, +370 37 395 532 (skambinant iš užsienio).