Dar vienas tarptautinis pripažinimas: „Global Finance“ Šiaulių banką išrinko geriausiu banku Lietuvoje

2016-03-21

Tarptautinis verslo ir finansų žurnalas „Global Finance“, jau dvidešimt trejus metus sudarantis geriausių Centrinės ir Rytų Europos augančių rinkų bankų sąrašą, Šiaulių banką paskelbė geriausiu banku Lietuvoje. Tai jau antras Šiaulių bankui skiriamas tarptautinis apdovanojimas už praėjusių metų veiklą – prieš keletą mėnesių dar vienas įtakingas finansų žurnalas „The Banker“ Šiaulių banką išrinko geriausiu 2015-ųjų banku šalyje.

„Dviejų solidžių tarptautinių leidinių Šiaulių bankui skirti apdovanojimai – tai išties reikšmingas mūsų intensyvios pastarųjų metų veiklos pripažinimas. Už tokį įspūdingą įvertinimą dėkoju visiems banko ir banko grupės darbuotojams, taip pat visiems mūsų klientams – visi kartu tobulėjome ir augome, sėkmingai tvarkėmės su iššūkiais ir pasiekėme rezultatų, kuriais galime didžiuotis. Klientų lūkesčiai mums visada yra gairės ateities veiklai, todėl savo potencialą sieksime ir toliau naudoti, stiprindami klientų gerovę, šalies verslą bei ūkį", - sako Vytautas Sinius, Šiaulių banko administracijos vadovas.

Šiemet į finansų žurnalo „Global Finance“ geriausių Centrinės ir Rytų Europos regiono bankų sąrašą buvo įtrauktas 21 bankas. Nepriklausomi komisijos ekspertai visų šalių bankų veiklą vertino pagal turto augimą, pelningumą, strateginės partnerystės ryšius, klientų aptarnavimo kokybę, kainodaros konkurencingumą ir produktų bei paslaugų inovatyvumą praeitais metais.

Komentuodamas atrankos rezultatus, „Global Finance“ leidėjas ir vyr. redaktorius Josephas D. Giarraputo pabrėžė iššūkius, su kuriais 2015 m. teko susidurti bankams: geopolitinę riziką, kaprizingas ekonomines sąlygas ir nestabilią padėtį rinkoje, priežiūros reikalavimų kaitą. Jo žodžiais, geriausiais buvo pripažinti bankai, pasišventę rinkai, kurioje veikia, ir viršiję savo klientų lūkesčius, nepaisant sudėtingos ir konkurencingos aplinkos.

„Global Finance“ apdovanojimas – tai jau antras Šiaulių bankui skirtas tarptautinis apdovanojimas už 2015 m. veiklą. Praėjusių metų pabaigoje Šiaulių banką kaip „Geriausią banką’2015 Lietuvoje“ pripažino ir dar vienas įtakingas apie finansus rašantis „The Financial Times“ leidžiamas žurnalas „The Banker“, kuris geriausiu Lietuvos banku Šiaulių banką buvo išrinkęs ir 2013 m.

Žurnalas „Global Finance“, skirtas plačiai auditorijai, kuri domisi finansais, yra leidžiamas nuo 1987 metų, centrinė būstinė - Niujorke. Žurnalas turi per 50 tūkst. prenumeratorių, taip pat skaitytojų 188 šalyse. Dauguma skaitytojų – įmonių ir institucijų vadovai, finansų ekspertai ir specialistai, investuotojai.

„Global Finance“ geriausių pasaulio bankų sąrašą paskelbė praeitą savaitę – žurnalo „Global Finance“ pranešimas.