Buvusio Ūkio banko sąskaitų perkėlimo į Šiaulių banko informacinę sistemą darbai artėja į pabaigą

2014-03-20

2013 m. pabaigoje prasidėję buvusio Ūkio banko klientų banko sąskaitų perkėlimo iš Ūkio banko informacinės sistemos į Šiaulių banko informacinę sistemą darbai planuojami baigti jau kitą mėnesį. 

Tęsiant perkėlimo darbus, šį mėnesį vykdomi banko sąskaitų su likučiais perkėlimo darbai iš Ūkio banko į Šiaulių banko informacinę sistemą. Atkreipiame dėmesį, kad kol kas buvusioje Ūkio banko informacinėje sistemoje Šiaulių bankas palieka administruoti klientų vertybinių popierių sutartis ir dalį nerezidentams priklausančių sąskaitų. Banko sąskaitos, kuriose nuo 2013 m. kovo 3 d. nebuvo vykdytos jokios operacijos ir kurių likutis yra nulinis, vadovaujantis LR civilinio kodekso 6.927 str., š. m. balandžio 3 d. bus uždarytos.

Apie sąskaitų perkėlimo į Šiaulių banko informacinę sistemą eigą klientai bus informuoti individualiai el. paštu ir per „ETA banką“. Sužinoti buvusio Ūkio banko klientams atidarytos naujos sąskaitos Šiaulių banke numerį (-ius) galima banko interneto svetainėje

Iškilus klausimams, prašome Jūsų kreiptis telefonais: 1813, 8 800 10007, skambinant iš užsienio – tel. +370 37 395 532, arba atvykti į bet kurį banko skyrių – darbuotojai suteiks visą aktualią informaciją.