Banko įkainių pokyčiai nuo 2018 m. rugsėjo 1 d.

2018-06-22

Gerbiamieji klientai,

Pranešame, kad nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. keičiasi dalis banko įkainių. Atkreipiame dėmesį į svarbiausius pokyčius.

Mokėjimo kortelės

Tam, kad dar daugiau verslo klientų atrastų „Debit Mastercard Business“ kortelės privalumus, mažėja jos išdavimo ir atnaujinimo mokestis.

Didėja debetinių kortelių mėnesiniai administravimo mokesčiai privatiems ir verslo klientams. Atkreipiame dėmesį, kad banko paslaugų planą naudojantiems klientams, vienai debeto kortelei administravimo mokesčiai netaikomi.

Banko sąskaitos

Nežymiai didės sąskaitos tvarkymo mokestis – verslo klientams jis bus 2 Eur, o privatiems – 0,6 Eur per mėnesį. Primename, kad klientams, naudojantiems mėnesinį paslaugų planą, sąskaitos tvarkymo mokestis netaikomas.

Grynųjų pinigų operacijos

Pinigų išsigryninimui bei įnešimui siūlome naudotis visoje Lietuvoje patogiai išdėstytais Šiaulių banko bankomatais. Atliekant grynųjų pinigų įnešimo ir išėmimo operacijas banko skyriuje, minimalus mokestis didės iki 2 Eur. Taip pat didės grynųjų pinigų keitimo į kitus tos pačios valiutos nominalus mokestis – jis bus 5 proc. nuo keitimo sumos.

Pervedimai

Suvienodinti įkainiai atliekant pervedimus eurais banko padalinyje – tiek atliekant pervedimus eurais tarp savo ar į kitų klientų sąskaitas banke ar visoje Europoje, tiek mokant įmokas, apmokant e. sąskaitas banko padalinyje ar banko viduje atliekant pervedimus kita valiuta taikomas vienodas 2 Eur mokestis.

Atliekant pervedimus į užsienį, kai užsienio banko mokesčius apmoka mokėtojas (OUR), nustatomas papildomas fiksuotas 10 Eur mokestis. Atliekant mokėjimus visomis valiutomis į ES ir EEE, mokesčiai bus taikomi tik dalimis (SHA). Šie pokyčiai susiję su Europos Sąjungos antrąja Mokėjimo paslaugų direktyva.

Paslaugų planai

Patogiausias būdas tvarkyti savo finansų reikalus – Paslaugų planai. Nuo 2018 m. rugsėjo keisis paslaugų plano „Tradicinis“ lojaliems klientams ir senjorams mėnesio mokestis – jis bus 0,7 Eur.

Kitos paslaugos

Atkreipiame dėmesį, kad taip pat keičiasi kitų, aukščiau nepaminėtų paslaugų įkainiai, pvz., papildomų paslaugų, susijusių su pervedimais, prekyba valiutomis, dokumentinių atsiskaitymų ir garantijų, investicinių paslaugų, pažymų rengimo ir dokumentų siuntimo, seifų nuomos, sąlyginio mokėjimo ir kiti įkainiai.

Su visais nuo 2018 m. rugsėjo 1d. įsigaliosiančiais pokyčiais susipažinti kviečiame čia.

Jei turite klausimų, informacijos teiraukitės tel. 1813 (skambinant iš užsienio +370 37 301 337), el. paštu kc@sb.lt arba bet kuriame Šiaulių banko padalinyje.

Jūsų
Šiaulių bankas

Klientams, kurie sutinka su atnaujintais Šiaulių banko paslaugų įkainiais, nereikia atlikti jokių veiksmų. Klientai, nesutinkantys su Paslaugų įkainių pakeitimais, turi teisę nutraukti banko sąskaitos, mokėjimo kortelės išdavimo ar kitos paslaugos, kuri susijusi su pakeičiamais įkainiais, sutartį, kaip tai reglamentuota Šiaulių banko paslaugų teikimo bendrosiose taisyklėse, iki skelbiamų pokyčių įsigaliojimo dienos apie tai raštu informuodami Šiaulių banką. Laikoma, kad klientas sutiko su skelbiamais pakeitimais, jeigu jis iki pakeitimų įsigaliojimo dienos Šiaulių bankui nepraneša, kad su jais nesutinka.