Banko įkainių pokyčiai nuo 2018 m. rugsėjo 1 d.

2018-08-30

Gerbiamieji klientai,

primename, kad nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. keičiasi dalis banko įkainių.

Svarbiausi pokyčiai susiję su mokėjimo kortelių mokesčiais, banko sąskaitos tvarkymu, grynųjų pinigų operacijomis, pervedimais, paslaugų planais ir kitomis paslaugomis.

Daugiau informacijos rasite čia, o susipažinti su visais nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. įsigaliosiančiais pokyčiais susipažinti kviečiame čia.

Jei turite klausimų, informacijos teiraukitės tel. 1813 (skambinant iš užsienio +370 37 301 337), el. paštu kc@sb.lt arba bet kuriame Šiaulių banko padalinyje.

Jūsų
Šiaulių bankas

Klientams, kurie sutinka su atnaujintais Šiaulių banko paslaugų įkainiais, nereikia atlikti jokių veiksmų. Klientai, nesutinkantys su Paslaugų įkainių pakeitimais, turi teisę nutraukti banko sąskaitos, mokėjimo kortelės išdavimo ar kitos paslaugos, kuri susijusi su pakeičiamais įkainiais, sutartį, kaip tai reglamentuota Šiaulių banko paslaugų teikimo bendrosiose taisyklėse, iki skelbiamų pokyčių įsigaliojimo dienos apie tai raštu informuodami Šiaulių banką. Laikoma, kad klientas sutiko su skelbiamais pakeitimais, jeigu jis iki pakeitimų įsigaliojimo dienos Šiaulių bankui nepraneša, kad su jais nesutinka.