Atsiskaityti bekontakte „Mastercard“ dabar ypač naudinga

2018-03-28

Vis labiau populiarėjantys bekontakčiai atsiskaitymai taupo laiką ir leidžia už pirkinius atsiskaityti vienu kortelės prisilietimu. O dabar atsiskaityti bekontakčiu būdu ypač apsimoka.

Bekontakčiai atsiskaitymai Šiaulių banko „Mastercard“ kortele papildys jų savininkų sąskaitas. Vykstant akcijai „Užtenka priliesti ir pinigai sugrįš“, visų akcijos dalyvių kortelės sąskaitos pasipildys 1 euru, o 100-ui laimingųjų į sąskaitą įkris maksimali vieno bekontakčio atsiskaitymo suma – 25 eurai.

Bekontakčių kortelių akcija vyksta nuo kovo 28 d. iki gegužės 23 d. Norint dalyvauti akcijoje tereikia užsiregistruoti sb.lt svetainėje ir  bekontakčiu būdu atsiskaityti Šiaulių banko „Mastercard“ kortele. Užsiregistruoti dalyvauti akcijoje galima ir bet kuriame Šiaulių banko klientų aptarnavimo skyriuje – tai padaryti mielai padės banko darbuotojai.

Po registracijos ir bekontakčio atsiskaitymo akcijos dalyviui į sąskaitą įkris 1 euras – taip bus patvirtintas jo dalyvavimas akcijoje. Kiekvienam akcijos dalyviui 1 euras pervedamas vieną kartą. Birželio 4-ąją paaiškės 100 laimingųjų, kurių sąskaitos pasipildys 25 eurais.

Akcijoje gali dalyvauti Šiaulių banko „Debit Mastercard“ ir „Mastercard Gold“ bekontaktės kortelės.

Nuo praėjusių metų visos Šiaulių banke išduodamos „Mastercard“ mokėjimo kortelės yra bekontaktės. Atsiskaityti bekontakčiu būdu, tai yra, nesuvedant kortelės PIN kodo, galima, kai pirkinio suma siekia iki 25 eurų.

Daugiau apie akciją rasite čia.