Atnaujintas verslo klientams teikiamų paslaugų išskirtinėmis sąlygomis paketas „Įgauk pagreitį su Šiaulių banku“

2015-03-09

Šiaulių bankas, siekdamas verslo pasaulyje startavusioms įmonėms sudaryti kuo palankesnes sąlygas tvarkyti savo finansinius reikalus, atnaujino paslaugų paketą „Įgauk pagreitį su Šiaulių banku“.

Tokiu šūkiu bankas kviečia naujai įsteigtas įmones, kurioms nuo įregistravimo dienos yra praėję ne daugiau kaip 12 mėnesių, verslo pasaulyje startuoti ir įgauti pradėtoje veikloje pagreitį, pasinaudojant parengtomis palankiomis būtiniausių finansinių paslaugų sąlygomis. Tokį paslaugų rinkinį pasirinkusios įmonės visus metus galės nemokamai naudotis šiomis banko paslaugomis: pirmos banko sąskaitos eurais administravimas, mokėjimo kortelių išdavimas ir aptarnavimas, neribotas mokėjimo nurodymų eurais banko viduje ir į kitus Lietuvoje registruotus bankus internetu atlikimas, neribotas į kliento sąskaitą pervestų lėšų eurais įskaitymų skaičius – detalią informaciją rasite pasiūlyme.

„Įgauk pagreitį su Šiaulių banku“ paslaugų paketas naudingas ir minėtų įmonių vadovams bei darbuotojams, nes Šiaulių bankas ir jiems suteiks paslaugas išskirtinėmis sąlygomis. Jei klientai pageidauja, bankas nemokamai išduos ir visus metus aptarnaus 3 prestižines „MasterCard Gold“ mokėjimo korteles, kuriomis patogu atsiskaityti Lietuvoje bei užsienyje, rezervuoti įvairias paslaugas, mokėti internetu. Taip pat taikys geras sąlygas darbuotojams, gaunantiems atlyginimus į banko išduotas „Maestro“ korteles.

Susidomėjusius pasiūlymu maloniai kviečiame apsilankyti artimiausiame Šiaulių banko skyriuje. Pageidaujantys gauti išsamesnės informacijos, gali skambinti tel. 1813.