Būkite budrūs: plinta sukčių laiškai, neva pasirašyti Šiaulių banko. Juose prašoma paspausti nurodą ir apsaugoti savo paskyrą. Šiaulių bankas tokių laiškų nesiunčia. Jokiu būdu nespauskite laiškuose pateiktos nuorodos.

Atnaujinamos Mokėjimo paslaugų taisyklės ir Bendrosios mokėjimo kortelės naudojimo sąlygos

2018-10-29

Gerbiamieji klientai,

informuojame, kad nuo 2018 m. spalio 29 d. įsigalioja atnaujintos Bendrosios mokėjimo kortelės naudojimo sąlygos, o nuo 2018 m. spalio 31 d. – atnaujintos Šiaulių banko mokėjimo paslaugų taisyklės.

Mokėjimo paslaugų taisyklės papildytos sąlyga dėl komisinio atlyginimo ataskaitos klientams teikimo. Daugiau informacijos rasite čia.

Į Bendrąsias mokėjimo kortelės naudojimo sąlygas įtraukta nuostata, kad baigiantis kortelės galiojimo laikotarpiui bankas sutarties vykdymo tikslais gali kreiptis į klientą, siekiant apie tai jį informuoti ir išsiaiškinti poreikį dėl naujos kortelės pagaminimo. Su Bendrosiomis mokėjimo kortelių naudojimo sąlygomis susipažinti galite čia.

Kilus klausimų, kreipkitės tel. 1813 (skambinant iš užsienio +370 37 301 337), el. paštu kc@sb.lt arba užsukite į bet kurį Šiaulių banko padalinį.

Jūsų

Šiaulių bankas