Alano Chošnau koncertas – Šiaulių banko dovana verslo parodai

2006-12-03

Šiauliuose pasibaigė tradicinė tarptautinė verslo paroda “Šiauliai 2006”, kurios generalinis rėmėjas - Šiaulių bankas, jau seniai pelnęs smulkaus ir vidutinio verslo partnerio vardą.

Šiaulių bankas visiems parodos dalyviams ir svečiams dovanojo vieno garsiausių Lietuvos atlikėjų Alano Chošnau koncertą. Lietuvos Eurovizijos atrankų finalininkas, pripažintas Lietuvoje, palankių įvertinimų sulaukiantis užsienio festivaliuose galantiškas dainininkas koncertavo gruodžio 2 d. (šeštadienį) 14 val. Šiaulių teniso kortuose. Parodos lankytojai galėjo išgirsti ne tik hitais tapusias A.Chošnau dainas, bet ir gauti jo autografą ar kartu su Šiaulių banku surengtoje viktorinoje laimėti dainininko pasirašytą kompaktinį diską.

11-ąją verslo parodą Šiauliuose tradiciškai organizavo miesto savivaldybė, Šiaulių pramonės, prekybos ir amatų rūmai, Šiaulių pramonininkų asociacija bei viešoji įstaiga “Trečiasis tūkstantmetis”. Paroda truko tris dienas, o joje savo produkciją ir paslaugas pristatė 138 įmonės iš Lietuvos, Latvijos, Vokietijos, Prancūzijos.

Parodos metu vyko įvairūs seminarai, diskusijos, buvo rengiamos konsultacijos verslininkams, organizuojami įmonių veiklos ar produkcijos pristatymai. Lankytojams be populiariojo Alano Chošnau dar koncertavo Šiaulių miesto pučiamųjų orkestras bei grupės "Crazy Crow" ir "Kitava".