Akcija „Galimybių kreditas“ – net 5 finansiniai pasiūlymai Šiaulių banke

2013-05-17

Nuo gegužės vidurio iki vasaros pabaigos Šiaulių bankas privatiems klientams organizuoja akciją „Galimybių kreditas“, kurios metu klientams, ketinantiems pasiskolinti lėšų, siūloma pasirinkti jiems patogiausią ir priimtiniausią skolinimosi būdą - vartojimo kreditą ar vartojimo kreditą „Imu grynais“, taip pat galima rinktis kurią vieną iš siūlomų kreditinių mokėjimo kortelių: su nuolatiniu kredito limitu „Visa Classic“, „MasterCard Standard“, „Visa Gold“, „MasterCard Gold“ ar su kredito limitu „MasterCard Standard BIS“.

„Norime akcentuoti, kad gyventojai reikalingų lėšų skolintųsi atsakingai ir apgalvotai, įvertinę savo bei savo šeimos finansines galimybes. Organizuojamos akcijos „Galimybių kreditas“ metu klientai, kurie kreipsis į Šiaulių banko darbuotojus dėl galimybės pasiskolinti, tinkamiausią pasiūlymą pasirinkti galės net iš penkių akcijoje siūlomų finansinių produktų. Visi banko darbuotojai yra pasiruošę padėti klientui kuo objektyviau įsivertinti savo poreikius bei galimybes ir pakonsultuoti dėl kiekvieno teikiamo finansinio produkto sąlygų, kad būtų rastas kiekvienam konkrečiam klientui pats palankiausias sprendimas“, - sako Šiaulių banko Rinkodaros ir komunikacijos departamento direktorė Daiva Grikšienė.

Šiaulių banke privatūs klientai gali pasirinkti vartojimo kreditą, kurio terminas - nuo 3 mėn. iki 5 metų, o kredito sumą - nuo vieno tūkstančio iki 60 tūkstančių litų. Akcijos metu klientams perpus sumažintas sutarties sudarymo mokestis, o lojaliems klientams bankas pasiūlys mažesnes kredito palūkanas. Pasirinkus „Šiaulių banko lizingo“ finansinį produktą - vartojimo kreditą „Imu grynais“, galimas skolinimosi terminas nuo 9 mėn. iki 24 mėn., kredito suma - nuo 500 iki 2000 litų.

Klientai, kurie pageidauja kreditinės mokėjimo kortelės su kredito limitu, gali rinktis „Visa Classic“, „MasterCard Standard“, „Visa Gold“, „MasterCard Gold“ korteles su nuolatiniu kreditu ar „MasterCard Standard BIS“ kortelę su kredito limitu. Pastarajai netaikomas išdavimo mokestis, o kitoms paminėtoms kreditinėms mokėjimo kortelėms akcijos laikotarpiu perpus sumažinti išdavimo, aptarnavimo ir kredito limito suteikimo mokesčiai.

Su kreditine mokėjimo kortele galima ne tik kuriam laikui pasiskolinti reikiamų lėšų, tačiau ir naudotis kitais kreditinių mokėjimo kortelių privalumais.

Patogios, saugios ir ekonomiškos „Visa Classic“ ir „MasterCard Standard“ kreditinės mokėjimo kortelės skirtos atsiskaityti už pirkinius, kelionių bilietus, automobilių nuomą, restoranų ar viešbučių teikiamas paslaugas. Atsiskaitant šiomis mokėjimo kortelėmis užsienyje, taikomi palankūs valiutų konvertavimo kursai.

Prestižinės „Visa Gold“ ir „MasterCard Gold“ kreditinės mokėjimo kortelės užtikrina išskirtinį aptarnavimą bei finansinį saugumą. „Visa Gold“ arba „MasterCard Gold“ kortelių turėtojai, be visų kitų kreditinių kortelių teikiamų privalumų, kelionių metu yra apdraudžiami nuo medicininių, nelaimingų atsitikimų, evakuacijos ir grąžinimo į tėvynę, bagažo praradimo ir vėlavimo, kelionės atidėjimo draudimais.

Mokėjimo kortele „MasterCard Standard BIS“ galima atsiskaityti už prekes ir paslaugas tiek Lietuvoje, tiek užsienyje bei patogiai įsigyti prekes internetinėse parduotuvėse.

Dėl siūlomų finansinių produktų kviečiame atvykti į artimiausią Šiaulių banko skyrių ir pasitarti su banko darbuotoju - kartu rasime geriausiai būtent Jums tinkantį pasiūlymą.

Akcija vyksta iki 2013 m. rugpjūčio 31 d.

Daugiau apie akciją „Galimybių kreditas“