AB Šiaulių bankui vadovaus Audrius Žiugžda

2011-01-20

Audrius Žiugžda priėmė pasiūlymą vadovauti AB Šiaulių bankui. Jis užims banko administracijos vadovo pareigas ir naująsias pareigas pradės eiti nuo vasario 1 dienos. Šiuo metu valdybos pirmininko ir administracijos vadovo pareigas einantis Algirdas Butkus liks valdybos pirmininku ir administracijos vadovo pavaduotoju.

„Nusprendėme sustiprinti vadovų komandą, pakviesdami prisijungti patyrusį ir profesionalų vadovą, kuris atneš žinių, ilgametę patirtį bankininkystės srityje, kompetenciją. Tikimės, kad šis sprendimas leis ne tik išsaugoti esamas banko pozicijas rinkoje, bet ir jas stiprinti, o ateityje lems didesnį veiklos efektyvumą, pajamų augimą ir teigiamai įtakos banko akcijų vertę“, - sakė Šiaulių banko valdybos pirmininkas Algirdas Butkus.

„Atsigaunant šalies ekonomikai, matau didelį šio banko veiklos potencialą - matau stiprų vietinį, efektyvų ir greitą banką, suprantamą klientui, teikiantį kokybiškas paslaugas. Manau, kad efektyvi veikla ir stiprūs partneriški ryšiai su esamais ir būsimais klientais - tai būtų pagrindiniai tikslai artimiausiu metu“, - sakė Audrius Žiugžda.

A. Žiugžda pastaruoju metu ėjo TEO, AB generalinio direktoriaus patarėjo pareigas. Iki 2009 m. spalio jis buvo SEB banko Lietuvoje prezidentu.