77 Šiaulių banko skyrius – Šeduvoje

2013-12-03

Radviliškio rajono Šeduvos miesto bei aplinkinių gyvenviečių gyventojams, kad galėtų naudotis banko paslaugomis, nuo šiol nebereikės vykti į Radviliškį ar Šiaulius – visus finansinius reikalus išspręsti ir susitvarkyti jau galima pačioje Šeduvoje. Gilią istorinę praeitį menančioje Šeduvos Laisvės aikštėje nuo š. m. gruodžio 3 d. pradeda dirbti Šiaulių banko Šeduvos klientų aptarnavimo skyrius.

Šeduvos skyrius – tai jau 77 Šiaulių banko padalinys. Nuo šiol privatiems bei verslo klientams paslaugas bankas teikia 38 Lietuvos miestuose. Naujajame skyriuje klientai gali ne tik sumokėti už  komunalinius mokesčius, kitas įmokas, atsidaryti ir tvarkyti banko sąskaitas, išsiimti grynųjų pinigų, bet ir pasidėti bet kurios rūšies indėlį, pasiimti kreditą, sudaryti tiesioginio debeto ar periodinio mokėjimo sutartis ir pan. – čia teikiamos visos įprastos, kasdien reikalingos banko paslaugos.

„Naujo skyriaus atidarymas Šeduvoje – klientų ilgai lauktas įvykis, kadangi čia pastaruoju metu nebuvo jokio banko padalinio ir iki artimiausio banko skyriaus Radviliškyje tekdavo vykti net apie 18 kilometrų. Dėl to miestelio ir aplinkinių gyvenviečių žmonėms kildavo nemažai rūpesčių“, – sako Daiva Kiburienė, Šiaulių banko administracijos vadovo pavaduotoja, Šiaulių regiono vadovė. – Norime būti kuo arčiau savo klientų, siekiame, kad įvairios finansinės paslaugos klientams būtų kuo lengviau pasiekiamos, tad džiaugiamės, kad dabar šeduviškiams bankas bus „po ranka“.

Dar viena gera žinia šeduviškiams – banko skyriaus šiame mieste atidarymo proga net iki 2014 m. birželio 30 d. privatiems klientams, sudariusiems arba pratęsusiems banko padalinyje terminuotojo indėlio sutartį 12 mėnesių ar ilgesniam laikotarpiui, taikoma 0,1 proc. didesnė nei tuo metu banke galiojanti standartinė metinė palūkanų norma. Pageidaujantiems įsigyti mokėjimo kortelę, „Visa Electron“ ir „Maestro“ kortelės išduodamos nemokamai. Šeduvos skyriaus klientai taip pat gali pigiau atsiskaityti už komunalinius mokesčius ir sumokėti kitas įmokas – įkurtuvių proga šiame skyriuje taikomas mažesnis įkainis – tik 0,50 Lt.

Be to, Šeduvos klientai, kaip ir visi banko klientai, iki šių metų gruodžio 18 d. dalyvauja Šiaulių banko organizuojamoje indėlių akcijoje „Laimėkite Auksinių skrynią“, o iki 2014 m. kovo 9-osios gali už mažesnę kainą arba visai nemokamai įsigyti debeto bei kredito korteles ir laimėti prizų banko vykdomoje „MasterCard“ kortelių akcijoje.

Šeduvos skyriuje patogu apsilankyti ne tik vietos gyventojams, bet ir pro šalį Panevėžio, Kėdainių ar Šiaulių link vykstantiesiems, jeigu netikėtai kelionėje prireikė spręsti finansinius klausimus. Šeduvos klientų aptarnavimo skyrius įsikūrė pačiame Šeduvos miesto centre, adresu Laisvės aikštė 29 ir klientų laukia kiekvieną darbo dieną nuo 7.30 val. iki 16.30 val.