55-asis Šiaulių banko skyrius – Vilniaus AKROPOLYJE

2012-11-09

Vilniaus prekybos ir pramogų centre AKROPOLIS klientams duris atvėrė jau 55 Šiaulių banko padalinys - Vilniaus AKROPOLIO klientų aptarnavimo skyrius.

„Šį prekybos ir pramogų centrą pasirinkome neatsitiktinai - jau daugiau kaip dešimtmetį Vilniaus AKROPOLIS yra mėgiamas Lietuvos gyventojų ir gausiai lankomas. Čia atidarydami naująjį klientų aptarnavimo skyrių toliau sėkmingai įgyvendiname mūsų banko strategiją - būti kuo arčiau klientų, sudaryti jiems sąlygas kuo patogiau ir greičiau išspręsti kasdienius finansinius reikalus“, - sako  Rimvydas Mockus, Šiaulių banko Vilniaus regiono vadovas, Vilniaus filialo direktorius.

Šiaulių banko Vilniaus AKROPOLIO klientų aptarnavimo skyrius - tai jau trečias naujai atidarytas banko skyrius šiais metais. Vilniaus AKROPOLYJE Šiaulių banko klientai galės naudotis visomis banko paslaugos: čia priimami indėliai, keičiama valiuta, galima sumokėti už komunalinius mokesčius ir kitas įmokas, atsidaryti banko sąskaitą, įsigyti mokėjimo kortelę, taip pat pasikonsultuoti įvairiais finansiniais klausimais.

Atidarymo proga šiame Šiaulių banko Vilniaus AKROPOLIO skyriuje privatiems ir verslo klientams iki 2013 m. sausio 6 d. organizuojama speciali akcija - už terminuotuosius indėlius, padėtus 6 mėnesiams ir ilgesniam  laikotarpiui, taikomos 0,2 proc. didesnės metinės palūkanos nei kituose Šiaulių banko skyriuose.

Dar viena gera žinia ne tik Vilniaus AKROPOLIO skyriaus klientams, bet ir visiems Vilniaus filialui priklausančių skyrių klientams - juose iki 2013 metų pabaigos už visas įmokas (ne tik už komunalinius mokesčius), mokant Šiaulių banko mokėjimo kortele ar pavedimu iš banko sąskaitos, bus taikomas tik 0,70 Lt mokestis.

Naujajame Šiaulių banko Vilniaus AKROPOLIO skyriuje, adresu Ozo g. 25 (6-asis “Sportland” įėjimas), klientai kviečiami apsilankyti bet kurią savaitės dieną nuo 10 val. iki 22 val.