„Visa” mokėjimo kortelių paroda pradeda keliauti

2007-05-11

Mokėjimo kortelių organizacija „Visa Europe“, kuri veiklą Lietuvoje pradėjo prieš 15 metų, kartu su septyniais šalies komerciniais bankais pristato pirmą „Visa“ mokėjimo kortelių parodą Europoje ir rengia jau antrą jos atidarymą Lietuvoje - paroda, šių metų balandžio viduryje startavusi Vilniuje, gegužę pasiekė Kauną. Šiaulių bankas parodoje demonstruoja penkias „Visa” mokėjimo korteles: „Visa Gold”, „Visa Business”, „Visa Classic”, „Visa Electron” ir „Visa Electron” su draudimu.

Jeigu jums įdomus mokėjimo kortelių dizainas, norėtumėte pamatyti Šiaulių banko ir kitų Lietuvos bankų išduodamas korteles, susipažinti su pačiais naujausiais ir moderniausiais technologiniais mokėjimo sprendimais, jeigu jus domina žaismingos, įdomiai apipavidalintos mokėjimo kortelės iš Vakarų Europos - apsilankykite „Visa“ mokėjimo kortelių parodoje savo mieste ir pamatykite daugiau nei 60 Lietuvoje ir kitose pasaulio valstybėse išleistų „Visa“ kortelių vienoje vietoje.

Kaune „Visa” mokėjimo kortelių paroda bus eksponuojama gegužės 16-30 dienomis Lietuvos banko Kauno skyriuje, adresu Maironio g. 25. Į Šiaulius parodą planuojama atvežti liepos mėnesį.