„Saulės mieste“ atidarytas 54 Šiaulių banko skyrius

2012-07-10

Šiaulių banko padalinių tinklas Lietuvoje sparčiai plečiasi - vos prieš mėnesį Kauno miesto centre atidarytas Rotušės klientų aptarnavimo skyrius, šią savaitę duris klientams atvėrė dar vienas, jau 54 Šiaulių banko padalinys - Saulės klientų aptarnavimo skyrius (KAS). Atidarymo proga klientams net du mėnesius organizuojama speciali indėlių ir mokėjimo kortelių akcija.

„Saulės klientų aptarnavimo skyrius pradėjo dirbti šiauliečių ir miesto svečių gausiai lankomame prekybos centre, tad Šiaulių bankas nuo šiol bus dar arčiau savo klientų. Džiaugiamės galėdami savo klientams pasiūlyti ne tik profesionalias finansines paslaugas, bet ir gražią, komfortišką aplinką“, - sako  Daiva Kiburienė, Šiaulių banko administracijos vadovo pavaduotoja, Šiaulių regiono vadovė.

Šiaulių banko Saulės klientų aptarnavimo skyriuje teikiamos visos įprastos banko paslaugos - klientai gali pasidėti įvairių rūšių indėlius, pasikeisti valiutą, sumokėti mokesčius, įsigyti mokėjimo kortelę, atsidaryti banko sąskaitą, pasikonsultuoti kreditavimo bei kitais klausimais.

Atidarymo proga Saulės klientų aptarnavimo skyriuje privatiems ir verslo klientams du mėnesius organizuojama speciali akcija, kurios metu už terminuotuosius indėlius, padėtus 6 mėnesiams ir ilgesniam  laikotarpiui, taikomos 0,2 proc. didesnės metinės palūkanos nei kituose Šiaulių banko skyriuose. Be to, pageidaujantys įsigyti „Visa Electron“ ir „Maestro“ mokėjimo korteles akcijos metu gali jas gauti be išdavimo mokesčio.

Į naują Šiaulių banko skyrių, įsikūrusį Šiaulių prekybos centre „Saulės miestas“, adresu Tilžės g. 109, klientai gali atvykti bet kurią savaitės dieną - banko skyrius dirba ir darbo dienomis, ir savaitgaliais nuo 10 val. iki 21 val.

Šiaulių bankas turi 54 teritorinius padalinius, kurie veikia visoje Lietuvoje. Bankas savo veiklą orientuoja į smulkųjį ir vidutinį verslą bei finansinių paslaugų teikimą privatiems klientams. Didžiausias Šiaulių banko akcininkas - Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas (ERPB).