Būkite budrūs: plinta sukčių laiškai, neva pasirašyti Šiaulių banko. Juose prašoma paspausti nuorodą ir apsaugoti savo paskyrą. Šiaulių bankas tokių laiškų nesiunčia. Jokiu būdu nespauskite laiškuose pateiktos nuorodos.

Prisijungimui prie „SB linijos“ ir operacijų pasirašymui – viena asmens tapatybės patvirtinimo priemonė

2017-08-10

Informuojame, kad nuo š. m. rugpjūčio 14 d. prisijungimui prie „SB linijos“ ir operacijų pasirašymui naudokite vieną iš turimų asmens tapatybės patvirtinimo priemonių: PIN kodų kortelę (kai kurioms operacijoms pasirašyti – PIN+SMS), mobilųjį / stacionarųjį elektroninį parašą, kodų generatorių arba SMS.

Jeigu naudojatės mobiliuoju / stacionariuoju elektroniniu parašu, nepriklausomai nuo turimos asmens tapatybės patvirtinimo priemonės, galite šia priemone jungtis prie „SB linijos“ ir pasirašyti operacijas.

Mobiliąja programėle „Šiaulių bankas“ klientai naudosis įprastai:

- prisijungę su PIN kodų kortele, operacijas galės pasirašyti kodu iš PIN kortelės (pasirašomi pervedimai į kitus bankus, kurie didesni kaip 30 eurų - PIN+SMS);

- prisijungę su mobiliuoju parašu, operacijas galės pasirašyti mobiliuoju parašu.

Norėdami pasikeisti asmens tapatybės patvirtinimo priemonę, kreipkitės į bet kurį Šiaulių banko padalinį arba teiraukitės tel. 1813 (skambinant iš užsienio +370 37 301 337).