„Mokėjimo kortelės, kurios pratęsia vasarą“ akcijos nugalėtoja – kuršėnietė

2010-09-07

Š. m. rugsėjo 6 d. išrinktas kreditinių mokėjimo kortelių akcijos „Mokėjimo kortelės, kurios pratęsia vasarą“ pagrindinio prizo laimėtojas.

Kelionę dviems į Kretos ir Santorinio salas laimėjo p. Jadvyga Pranaitienė iš Kuršėnų.

Didžiąją gyvenimo dalį pedagoge dirbusiai, o šiuo metu medicinos įstaigoje besidarbuojančiai kuršėniškei laimėtasis prizas buvo maloni staigmena. Ponia Jadvyga, sužinojusi, kad laimėjo kelionę, labai apsidžiaugė, nes atostogauti galės vykti ne viena, o su artimu žmogumi. 

Taip pat išrinkti paskutiniai tarpinių bei momentinių prizų laimėtojai. Tarpinius prizus - skaitmeninius foto rėmelius - už rugpjūčio mėnesį atliktas operacijas POS terminaluose ir bankomatuose su mokėjimo kortelėmis, išduotomis akcijos laikotarpiu, atsitiktinės atrankos būdu laimėjo:

1. Gutkauskas Gediminas, Šiauliai
2. Surininas Pavelas, Vilnius
3. Kazulienė Janina, Jonava
4. Rutkauskienė Vita, Jonava
5. Vaitkevičius Kęstutis, Vilnius
6. Janulevičienė Janė, Druskininkai
7. Dževečka Tomas, Klaipėda 
8. Balza Alis, Panevėžys
9. Lajauskas Rokas, Vilnius
10. Varnienė Margarita, Klaipėda

Kas dešimtai akcijos metu išduotai mokėjimo kortelei netaikomas mokėjimo kortelės išdavimo mokestis - šiuos momentinius prizus rugpjūčio mėnesį laimėjo:
1. Stanislovaitytė Lina, Kupiškis
2. Bartkevičius Kęstutis, Mažeikiai
3. Kazlauskas Tomas, Kaunas
4. Rutkauskienė Vita, Jonava
5. Žilinskienė Genovaitė, Mažeikiai
6. Janušonienė Dalė, Kupiškis
7. Šiupinienė Renata, Kaunas
8. Kovalevskaja Genovaitė, Klaipėda
9. Ginčauskis Rimantas, Telšiai
10.  Birkantas Algirdas, Telšiai
11.  Gailiūnas Arvydas, Kėdainiai
12.  Verpetinskaitė Marija, Radviliškis
13.  Jančys Saulius, Tauragė
14.  Vaitkaitis Ramūnas, Kėdainiai
15.  Semčik Jurij, Vilnius
16.  Šapauskienė Marijona, Ukmergė
17.  Jankūnienė Alma, Biržai
18.  Beržanskienė Loreta, Kelmė
19.  Dūda Vaidas, Šiauliai
20.  Liutkienė Violeta, Kėdainiai
21.  Liorančienė Daiva, Tauragė
22.  Zuzevičiūtė Verutė Regina, Birštonas
23.  Žukovas Aleksandras, Vilnius
24.  Viršilas Alvydas, Plungė
25.  Ševčenkienė Jolita, Vilkaviškis
26.  Komskienė Angelė, Šilutė
27.  Žukova Svetlana, Vilnius
28.  Načajienė Jūratė, Kaunas
29.  Palapis Vytautas, Alytus
30.  Dirvinskas Arūnas, Vilnius
31.  Baltulionis Algimantas, Vilnius
32.  Makauskienė Jonė, Vilnius
33.  Vinča Algirdas, Palanga
34.  Vėtrinienė Virginija, Vilnius
35.  Žižys Paulius, Vilnius
36.  Vestartas Vytautas, Šiauliai
37.  Žilinskienė Daiva, Kaunas
38.  Vaserienė Jelena, Mažeikiai
39.  Gaižauskienė Bronislava, Tauragė
40.  Kazėnas Gražvydas, Šiauliai
41.  Šiūša Evaldas, Jonava

Sveikiname nugalėtojus!