„MasterCard“ kredito kortelė – nemokamai arba daug pigiau

2014-12-10

Nuo š.m. gruodžio 10 d. iki pat 2015 metų kovo 31 d. privatiems klientams Šiaulių banke organizuojama „MasterCard“ kredito mokėjimo kortelių akcija, kurios metu siūlome pasinaudoti itin palankiomis sąlygomis įsigyti kredito mokėjimo kortelę.

Akcijos metu įsigyti naujas ar prasitęsti jau turimas „MasterCard Standard“ ir „MasterCard Gold“ kredito mokėjimo korteles galima ženkliai pigiau arba nemokamai, taip pat taikomi labai palankūs mokėjimo kortelės aptarnavimo ir lėšų išgryninimo mokesčiai. Be to, prireikus lėšų, kredito mokėjimo kortelėje nemokamai gali būti suteiktas kredito limitas net iki 45 dienų.

Jau lyg ir įprasta, kad mokėjimo kortele dažniausiai naudojamės, norėdami greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes ar paslaugas. Tačiau Šiaulių banko klientams „MasterCard“ kredito mokėjimo kortelė – tai daugiau nei vien tik atsiskaitymo priemonė. Tai ir saugumo garantas, nes visi jau esami ir būsimi „MasterCard Gold“ ir „MasterCard Standard“ kortelių turėtojai yra nemokamai apdraudžiami.

Įsigiję ar prasitęsę kredito mokėjimo kortelę „MasterCard Standard“, klientai yra nemokamai apdrausti 24 val. per parą nelaimingų atsitikimų draudimu visame pasaulyje, įskaitant ir Lietuvą. Prestižinės kredito mokėjimo kortelės„MasterCard Gold“ turėtojas ir trys jo šeimos nariai, keliaujantys į svečią šalį, yra nemokamai apdrausti kelionių užsienyje draudimu, įskaitant medicininių išlaidų, bagažo praradimo, bagažo vėlavimo, kelionės atidėjimo, nelaimingų atsitikimų draudimus.

„MasterCard“ kredito mokėjimo kortelė – tai daugiau nei mokėjimo kortelė!Privatūs klientai, akcijos metu įsigiję naujas ar prasitęsę jau turimas, taip pat įsigiję papildomas „MasterCard“ kredito mokėjimo korteles, gali tuo praktiškai įsitikinti.

Susipažinti išsamiau su „MasterCard“ kredito mokėjimo kortelių akcijos sąlygomis galima čia.