„MasterCard“ akcijos pagrindiniais prizais apdovanotos keturios Šiaulių banko klientės

2014-04-01

Šiaulių banko „MasterCard“ mokėjimo kortelių akcija banko klientams buvo itin dosni – per keturis akcijos mėnesius išdalintos 48 kelioninės rankinės, o akcijai pasibaigus, pagrindiniu prizu – nešiojamaisiais kompiuteriais – apdovanotos keturios banko klientės iš Kėdainių, Gargždų, Šiaulių ir Vilniaus. Visos akcijos laimėtojos sutartinai tvirtino, kad ligi šiol joms nei loterijose, nei žaidimuose niekuomet nesisekdavo.

Turbūt didžiausia staigmena laukė Šiaulių banko Gargždų klientų aptarnavimo skyriaus klientės Janinos Butkienės, kuri tik banko darbuotojos įkalbėta pasinaudoti palankiomis akcijos sąlygomis pasiėmė mokėjimo kortelę, o vėliau, kaip paaiškėjo, laimėjo pagrindinį akcijos prizą. Gimimo dienos išvakarėse į banko skyrių atvykusiai prizo atsiimti klientei banko darbuotojai įteikė laimėjimą, taip pat nuoširdžiai ją pasveikino su artėjančia gražia asmenine švente.

Dar viena pagrindinio prizo laimėtoja, Šiaulių ligoninės vaistinėje dirbanti Asta Musneckienė, dėkojo Šiaulių banko darbuotojoms, kurios atvyko ir ligoninės kolektyvui išsamiai papasakojo apie akcijos sąlygomis išduodamas mokėjimo korteles – „labai gerai, kad papasakojo, nes paprastai žmogus nelabai turi laiko, o kartais pritrūksta ir noro labiau pasidomėti siūlomomis paslaugomis ir jų nauda. Tiesioginis bendravimas, aiškus informacijos pateikimas man padėjo lengvai apsispręsti įsigyti „MasterCard“ mokėjimo kortelę, kuri, pasirodo, buvo lemtingai laiminga“, – sakė šiaulietė.

Džiaugsmo dėl laimėjimo neslėpė ir į prizo Vilniuje atsiimti atvykusi Jadvyga Šustickaja. Ilgametė Šiaulių banko klientė, Vilniaus Gariūnų turgavietės klientų aptarnavimo skyriuje įsigijusi mokėjimo kortelę, dėkojo bankui už „laimingą ranką“ – ji kaip jau svarstė galimybę įsigyti naują kompiuterį, ir netikėtai sulaukė žinios iš banko apie laimėtą nešiojamąjį kompiuterį.

Į Kėdainių klientų aptarnavimo skyrių atsiimti laimėtą vieną iš pagrindinių akcijos prizų atvykusi pensininkė Aldona Kabečienė prisipažino, kad apie laimėjimą netikėjusi iki pat paskutinės akimirkos. „Na, dabar tai jau tikrai tikiu, kad laimėjau kompiuterį, kuris bus labai reikalingas, bendraujant su užsienyje gyvenančiais šeimos nariais“, – laimėtą prizą rankose laikydama, sakė banko klientė A. Kabečienė.

Nuo 2013 m. lapkričio 11 d. iki 2014 m. kovo 9 d. Šiaulių banko organizuota „MasterCard“ akcija prizais pradžiugino kiek daugiau kaip pusšimtį banko klientų. Džiaugdamiesi kiekviena galimybe su savo klientais susitikti bei pabendrauti betarpiškai, linkėdami jiems kuo geriausios kloties, nuoširdžiai sveikiname visus „MasterCard“ akcijos dalyvius, mėnesių bei pagrindinių prizų laimėtojus.