„Klaipėdos keliams“ Šiaulių bankas suteikė 10 mln. litų finansavimą

2011-05-26

Šiaulių bankas su kelių infrastruktūros gerinimu užsiimančia UAB „Klaipėdos keliai“ pasirašė sutartį dėl 10 mln. litų finansavimo suteikimo. Lėšos bus skirtos bendrovės investicinių projektų darbams atlikti: įvairių medžiagų, naudojamų kelių statybai, pirkimui, asfalto gamybai, mechanizmų įsigijimui.

„Kelių statybos sektoriuje dirbančioms įmonėms vienu aktualiausiu klausimu šiandien išlieka apyvartinių lėšų trūkumas. Šiaulių bankas, suteikdamas reikalingą finansavimą ilgametę patirtį turinčiai Klaipėdos įmonei, padės jai efektyviau ir sparčiau įgyvendinti su kelių modernizavimu susijusius projektus“, - sako Šiaulių banko Klaipėdos regiono vadovas Gražvydas Šimkus.

„Šiaulių banko kreditas leis dar labiau suaktyvinti bendrovės veiklą, atnaujinti technologijas, įrangą, užtikrinti atliekamų darbų kokybę bei projektų įgyvendinimą laiku. Įmonė taps ne tik našesnė, bet ir konkurencingesnė, pagerės jos kaštų ir pinigų srautų efektyvumas“, - teigia UAB „Klaipėdos keliai“ direktorius Juozas Rukšėnas. 

Be to, „Klaipėdos kelių“ direktorius pabrėžia, kad bendrovė, investuodama lėšas į modernias technologijas, prisidės ne tik prie kelių infrastruktūros gerinimo, bet ir prie kelių eismo nelaimių mažinimo.

Dar pokario metais įsikūrusi viena didžiausia Vakarų Lietuvoje kelių tiesimo bendrovė„Klaipėdos keliai“ atlieka kelių statybos bei remonto darbus pajūrio regione ir visoje Lietuvoje, prižiūri ir remontuoja tiltus bei viadukus, gamina įvairios sudėties asfaltbetonio mišinius, naudojamus kelių ir gatvių tiesimui bei tvarkymui.