„Global Finance“ trečią kartą iš eilės Šiaulių banką pripažino geriausiu Lietuvoje

2017-03-21

Tarptautinis verslo ir finansų žurnalas „Global Finance“ dvidešimt ketvirtąjį kartą išrinko geriausius Centrinės ir Rytų Europos šalių bankus, kuriuos įvertino už ypač sėkmingą praėjusių metų veiklą. Lietuvoje jau trečiąjį kartą iš eilės (2015 m., 2016 m., 2017 m.) geriausio banko vardas atiteko Šiaulių bankui.

2016 m. geriausio Lietuvos banko vardą Šiaulių bankui suteikė kitas solidus verslo žurnalas „The Banker“. Tais pačiais metais „Global Banking & Finance Review“ banką paskelbė geriausiu Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo banku, o prestižiniuose verslo apdovanojimuose „European Business Awards“ Šiaulių bankas buvo išrinktas tarp nominantų laimėti Europos metų augimo strategijos apdovanojimą.

„Siekiame, kad Šiaulių banko vardas būtų labiau žinomas tarptautinėje arenoje. Kiekvienas solidus apdovanojimas garsina mūsų banką – pastaruoju metu sulaukiame daugiau dėmesio iš finansų rinkų finansinių institucijų, analitikų, investuotojų“, - teigė Šiaulių banko administracijos vadovas Vytautas Sinius.

V. Siniaus teigimu, kitose Baltijos šalyse laimėtojais „Global Finance“ paskelbė užsienio kapitalo bankus, o Lietuvoje jau trečius metus iš eilės geriausiu išrenkamas vietos bankas – šis faktas pabrėžia Šiaulių banko unikalumą ir gebėjimą rinkoje sėkmingai konkuruoti su didelius resursus turinčiais tarptautiniais bankais.

Rinkdami geriausius regiono bankus, „Global Finance“ redaktoriai konsultavosi su finansų rinkos dalyviais, bankinkystės konsultantais ir analitikais iš viso pasaulio. „Global Finance“ atsižvelgė į įvairius veiklos kriterijus – pradedant veiklos rezultatų augimu, pelningumu, strateginėmis partnerystėmis ir baigiant – verslo plėtra, paslaugų inovacijomis. Be to, buvo atsižvelgiama ir į subjektyvius kriterijus – kapitalo rinkos ir reitingų agentūrų analitikų, bankų ekspertų vertinimus.

Pasak „Global Finance“ leidėjo ir vyr. redaktoriaus Josepho D. Giarraputo, laimėtojais paskelbti bankai išsiskiria paslaugomis ir produktais, kurie pritaikyti išskirtiniams klientų poreikiams. „Geriausi bankai nebūtinai turi būti didžiausi ar veikiantys ilgiausiai – juos išskiria energija ir prisitaikymas prie klientų poreikių“, - pabrėžė „Global Finance“ atstovas.