„Galimybių kreditas“ – skirtingiems poreikiams pritaikytos finansavimo priemonės

2016-05-16

Nuo š. m. gegužės 16 iki rugsėjo 18 dienos Šiaulių bankas kviečia privačius klientus pasinaudoti išskirtiniu vartojimo finansavimo pasiūlymu „Galimybių kreditas“. Tai keturių skirtingų skolinimosi priemonių – Šiaulių banko vartojimo kredito, automobilių lizingo, „SB lizingo“ vartojimo kredito ir kredito kortelės – paketas, leidžiantis pasirinkti priemonę, atsižvelgiant į konkrečius savo poreikius bei galimybes ir pasiskolinti vienomis iš geriausių sąlygų rinkoje.

„Šiaulių bankas turi vieną plačiausių rinkoje vartojimo finansavimo sprendimų spektrą ir ypač didelę lizingo paslaugų įvairovę. Išanalizavę gyventojų reikmes, kurioms jie skolinasi dažniausiai, ir į jas atsižvelgdami, sudarėme lankstų kelių skolinimosi priemonių rinkinį, leidžiantį pasiūlyti klientui reikalingą ir tinkamiausią kreditavimo formą bei sąlygas“, – sako Šiaulių banko administracijos vadovo pavaduotoja, Verslo plėtros tarnybos vadovė Daiva Šorienė.

Naudojantis Šiaulių banko vartojimo kreditu, „SB lizingo“ vartojimo kreditu ar kredito kortele, galima pasiskolinti nuo 30 iki 18 000 eurų tiek trumpam, tiek ilgesniam laikotarpiui – nuo 3 iki 60 mėnesių. Automobilių lizingo suma neribojama, už naują automobilį galima išsimokėti per 84 mėnesius. Kiekviena iš šių keturių priemonių turi išskirtinių privalumų, svarbių jas parenkant pagal kliento poreikius ir galimybes.

Pavyzdžiui, Šiaulių banko vartojimo kreditas yra tinkamas norint pasiskolinti didesniems pirkiniams ir išlaidoms – būstui įsirengti ar baldams įsigyti. Naujų ir naudotų automobilių lizingo privalumas klientams – galimybė sudaryti lizingo sutartį vos per 10 minučių. Be to, jei lizingo suma iki 6 000 eurų, nebūtinas kasko draudimas, neribojami automobilio pagaminimo metai. Mažesniems poreikiams bei pirkiniams patogus yra „SB lizingo“ vartojimo kreditas – itin populiarus ir greitas būdas pasiskolinti. Keliaujant pravartu turėti kredito kortelę su nemokamu nelaimingų atsitikimų ar kelionių draudimu (priklausomai nuo kortelės). Kortelės sąskaitoje suteikto kredito limito lėšomis galima atsiskaityti už pirkinius ar panaudoti jas kitiems trumpalaikiams, neatidėliotiniems finansiniams poreikiams. Panaudotas kortelės beprocenčio kredito limito lėšas grąžinus per 30 arba 45 dienas (atsižvelgiant į kortelę), nereikia mokėti palūkanų.

Klientai, norintys pasinaudoti bet kuria iš šių vartojimo finansavimo priemonių, gali pateikti  užklausą banko interneto svetainėje arba atvykti į artimiausią klientų aptarnavimo padalinį, ir jiems bus pasiūlyta ta priemonė, kuri palankiausia norint įgyvendinti konkretų tikslą. Parenkant priemonę, atsižvelgiama ir į kliento galimybes bei kitas aplinkybes, tokias kaip: laikas, per kurį norima pasiskolinti arba per kurį pageidaujama grąžinti pinigus, ar priimtinas kredito grąžinimo būdas ir kt.  

Plačiau apie šį pasiūlymą Šiaulių banko svetainės skiltyje „Galimybių kreditas“, taip pat telefonu 1813
(skambinant iš užsienio +370 37 301 337).