„Galimybių kreditas“ – patogus sprendimas naujai gyvenimo kokybei!

2015-05-04

Šiaulių bankas iki pat šių metų rudens privatiems klientams organizuoja akciją „Galimybių kreditas“, kurios metu pageidaujantys pasiskolinti lėšų, galės tai padaryti itin palankiomis sąlygomis – patraukli fiksuota metinių palūkanų norma ir galimybė apsidrausti gyvybės draudimu.

„Ilgai puoselėtos ir galiausiai realizuotos idėjos suteikia naujos kokybės kasdieniam gyvenimui. Mūsų klientams, kurie jau kurį laiką svarsto pasirūpinti savo gerbūviu, siūlome, įvertinus savo finansines galimybes, pasinaudoti iš tiesų palankiomis „Galimybių kredito“ akcijos sąlygomis ir savo sumanymus paversti realybe jau dabar“, sako Daiva Kiburienė, Šiaulių banko administracijos vadovo pavaduotoja, Verslo plėtros tarnybos vadovė.

Šiaulių banke privatūs klientai gali pasirinkti pageidaujamą vartojimo kredito sumą  nuo 300 eurų (1 035,84 Lt) iki 18 tūkst. eurų (62 150,40 Lt) ir patogų kredito grąžinimo terminą – nuo 3 mėn. iki 5 metų. Akcijos metu vartojimo kreditui be jokių papildomų sąlygų bus taikoma fiksuota metinė palūkanų norma, kuri bankų teikiamų vartojimo kreditų rinkoje yra viena palankiausių. Jei klientas pageidaus, vartojimo kreditą galės grąžinti  anksčiau nustatyto termino be papildomų finansinių apribojimų.

Šiemet Šiaulių bankas, bendradarbiaudamas su GD UAB „Bonum Publicum“, siūlo pasinaudoti naujove – gyvybės draudimu, galiojančiu Lietuvoje ir užsienyje. Sumokėjęs vienkartinę draudimo įmoką, kuri priklausys nuo pageidaujamo gauti vartojimo kredito dydžio, termino ir kliento amžiaus, klientas bus apdraustas gyvybės draudimu viso kredito grąžinimo laikotarpiu. Kritinės nelaimės atveju negrąžinto pagal grafiką kredito likutį bankui grąžins „Bonum Publicum“.

Jei klientui vartojimo kredito sąlygos nebus tinkamos, įvertinus finansines galimybes, bus galima pasinaudoti kredito kortelių teikiamais privalumais. Akcijos metu klientams nemokamai suteikiamas nuolatinis kredito limitas kredito kortelėse „MasterCard Standard“ ir „MasterCard Gold“. „MasterCard Standard“ kortelėje gali būti suteiktas iki 2 100 EUR (7 250,88 Lt), „MasterCard Gold“ kortelėje iki 5 800 EUR (20 026,24 Lt) kredito limitas.

Jei klientas pageidaus panaudotą kredito limitą kredito mokėjimo kortelėje grąžinti ankščiau, tai galės padaryti nemokamai.  Be to, tik Šiaulių banko „MasterCard Standard“ kortelių turėtojas yra apdraustas nelaimingų atsitikimų draudimu, kuris galioja ne tik Lietuvoje, bet ir  užsienyje, o prestižinių „MasterCard Gold“ savininkas ir trys jo šeimos nariai kelionės užsienyje metu apdraudžiami medicininių išlaidų, bagažo praradimo, vėlavimo, kelionės atidėjimo,  nelaimingų atsitikimų draudimais.

Norime klientams priminti, kad reikalingų lėšų skolintis vertėtų tik įvertinus savo bei savo šeimos finansines galimybes – atsakingai ir apgalvotai. Kilus klausimams, visuomet laukiame atvykstant į artimiausią banko skyrių, taip pat galima pasiteirauti ir telefonu 1813.

Išsamiau apie akciją sužinosite apsilankę čia.