„Commercial Union Lietuva“ pensijų kaupimo paslaugas platins Šiaulių bankas

2007-02-21

Vienos iš lyderių gyvybės draudimo ir pensijų fondų srityje, bendrovės „Commercial Union Lietuva“, pensijų kaupimo paslaugas mūsų šalyje platins ir AB Šiaulių bankas.

Šiaulių bankas Lietuvoje veikia jau penkioliką metų. Banko teritoriniai padaliniai klientus aptarnauja 29-iuose šalies miestuose.  Bendradarbiavimo sutartį su banku  pasirašiusi  gyvybės draudimo ir pensijų fondų bendrovė „Commercial Union Lietuva“ šiuo metu turi daugiau kaip 130 tūkstančių antros pakopos pensijų kaupimo sutartis sudariusių klientų.

„Augant mūsų paslaugų apimtims ir vis didėjant klientų skaičiui, džiaugiamės galimybe dar labiau praplėsti bendrovės paslaugų žemėlapį. Prie mūsų bendrovės daugiau kaip 500 draudimų konsultanto tinklo nuo šiol prisijungia ir 49-ni Šiaulių banko padaliniai visoje Lietuvoje, - kalbėjo „Commercial Union Lietuva“ generalinė direktorė Asta Ungulaitienė. - Tikimės, kad mūsų bendrovės ir Šiaulių banko klientai įvertins paslaugų kokybę ir jų patogumui diegiamas naujoves”.

Šiaulių banko Verslo ir mažmeninės bankininkystės vadovė Daiva Kiburienė sakė, kad bankas suinteresuotas nuolat plėsti savo finansinių instrumentų paketą. “Be to, tendencija, kad ir patys žmonės savo gyvenimui nori suteikti naujų spalvų ir daugiau lėšų skiria investavimui į savo ateitį, džiugina”, - teigė banko valdybos narė.

Šiaulių bankas orientuojasi į smulkųjį ir vidutinį verslą. Pernai žurnalas “Euromoney”  paskelbė geriausių Vidurio ir Rytų Europos kompanijų  tyrimą, kuriame Šiaulių banko strategija pripažinta viena iš kryptingiausių ir nuosekliausių Lietuvoje. Vienok, Šiaulių banko paslaugų paketas sparčiai plečiasi, auga padalinių tinklas, didėja partnerių gretos. 2005 metais pagrindiniu banko akcininku tapo Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas, tačiau Šiaulių bankas ir toliau išlieka vienu didžiausiu lietuviškojo kapitalo banku.

„Commercial Union Lietuva Gyvybės draudimas“ priklauso tarptautinei „Aviva“ grupei, turinčiai daugiau negu 35 milijonus klientų keliasdešimtyje šalių. „Aviva“ grupė – viena didžiausių pasaulio bendrovių, priklausanti kompanijų – draudimo paslaugų lyderių – penketukui. „Commercial Union Lietuva“ klientams teikiamų paslaugų kokybę užtikrina daugiau negu 300 metų siekianti „Aviva“ grupės patirtis.

Renkantis pensijų fondus, patariama apsvarstyti galimą riziką ir priimti ilgą laiką galiojantį sprendimą. Klientų lėšos į pensijų fondus atidedamos daugeliui metų į ateitį, todėl labai svarbūs bendrovės ilgo laikotarpio finansiniai rodikliai ir patikimumas. „Aviva“ grupės profesionalumas ir tvirtas finansinis užnugaris užtikrina bendrovei „Commercial Union Lietuva“ patikėtų klientų lėšų saugumą, o ilgametė patirtis greitai kintančiose vertybinių popierių ir akcijų biržose visame pasaulyje suteikia galimybių klientams naudotis profesionaliomis investavimo paslaugomis.