2014 m.

2014 m. gruodžio 23 d.
Šiaulių bankas, pirmasis šalyje tapęs Europos investicijų banko partneriu teikiant lengvatines paskolas renovacijai, paskelbė, kad prisidės 20 mln. eurų nuosavų lėšų, kurios bus paskirstytos per JESSICA kontroliuojantįjį fondą. 

2014 m. gruodžio 17 d.
Bankas pristatė išmaniesiems įrenginiams skirtą programėlę, kuri suteikia galimybę valdyti banko sąskaitose esančias lėšas, susipažinti su klientų aptarnavimo tinklu ir banko naujienomis, bei naudotis kitomis aktualiomis paslaugomis.

2014 m. gruodžio 10 d.
Bendradarbiaujant su UAB DK „PZU Lietuva“, visi privatūs klientai, Šiaulių banke įsigiję kredito mokėjimo korteles, nemokamai apdrausti nelaimingų atsitikimų draudimu, galiojančiu 24 val. per parą visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje.

2014 m. lapkričio 12 d.
Bankas prisijungė prie Lietuvos banko inicijuotos šviečiamosios socialinės akcijos, kurios metu gyventojai buvo supažindinti su pagrindiniais principais, kaip patikrinti, ar eurų banknotai tikri.  

2014 m. spalio 30 d.
Šiaulių bankas atsisakė ketinimo parduoti iki tol pardavimui turimų dukterinių bendrovių sąraše buvusias iš bankrutavusio Ūkio banko perimtas bendroves UAB „Ūkio banko lizingas“ bei gyvybės draudimo UAB „Bonum Publicum“ ir nusprendė jas klasifikuoti kaip konsoliduojamas dukterines įmones.

2014 m. rugsėjo 29 d.
Tarptautinis verslo ir finansų žurnalas „Global Finance“ paskelbė, kad Bankas 2014 metais vietos bankų kategorijoje pripažintas saugiausiu banku Lietuvoje.

2014 m. rugsėjo mėn.
Bankas, bendradarbiaudamas su Lietuvos banku, verslininkams iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos regionų organizavo seminarus apie pasiruošimą euro įvedimui Lietuvoje nuo 2015 m. sausio 1 d.

2014 m. rugpjūčio 28 d.
Bankas baigė dviejų bankų informacinių sistemų integracijos procesus po 2013 m. įvykusio sandorio dėl dalies Ūkio banko turto ir įsipareigojimų perėmimo – į Šiaulių banko sistemą perkelti visi apskaitos procesai, susiję su perimtu turtu ir įsipareigojimais.

2014 m. rugpjūčio 18 d.
Bankas prisijungė prie Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo, kuriuo patvirtino savo įsipareigojimą laikytis memorandumo principų euro įvedimo Lietuvoje metu.

2014 m. rugpjūčio mėn.
Vokietijos bankas „Commerzbank“ už kokybišką tarptautinių pavedimų vykdymą trečius metus iš eilės įteikė Šiaulių bankui apdovanojimą „Straight-Through Processing Award 2013“.

2014 m. liepos mėn.
66 Šiaulių banko skyriuose, bendradarbiaujant su VšĮ „Geros valios projektai“, įrengtos aukojimo dėžutės.

2014 m. liepos 17 d.
Šiaulių bankas pasirašė Tarpusavio supratimo memorandumą dėl gerosios praktikos rengiantis euro įvedimui. 

2014 m. birželio 30 d.
Bankas ir Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba pasirašė dvi bendradarbiavimo sutartis.

2014 m. birželio 23 d.
Šiaulių banko vardinė banko stipendija įteikta dar vienam gerai besimokančiam Vytauto Didžiojo universiteto studentui, Ekonomikos ir vadybos magistrantui.

2014 m. balandžio 14 d.
Naujas Šiaulių banko klientų aptarnavimo skyrius atidarytas jau 39-ame mieste – Šilalėje.

2015 m. kovo 31 d.
Šiaulių banko klientams pradėta teikti mobiliojo elektroninio parašo paslauga.

2014 m. kovo 28 d.
Visuotiniame Šiaulių banko akcininkų susirinkime priimtas sprendimas iš banko lėšų padidinti banko įstatinį kapitalą 20 mln. litų, o išleidžiamas naujas akcijas nemokamai paskirstyti akcininkams.

2014 m. kovo 19 d.
Šiaulių bankas įsteigta stipendija už akademinius pasiekimus ir nuolatinį siekį tobulėti studijų srityje apdovanojo Vytauto Didžiojo universiteto Ekonomikos ir vadybos fakulteto marketingo ir tarptautinės komercijos studijų programos pirmo kurso magistrantę.

2014 m. sausio 30 d.
NASDAQ OMX Baltijos rinkos apdovanojimuose Vilniuje, Taline ir Rygoje paskelbti ir pagerbti geriausiai su investuotojais dirbusios Baltijos rinkos bendrovės ir aktyviausi rinkos dalyviai. Renginyje Šiaulių bankui įteikta nominacija „Metų iššūkis“.