Buvusiems banko „Finasta“ klientams

AB bankas „Finasta“ ir AB finansų maklerio įmonė „Finasta“ reorganizuotos, prijungiant jas prie AB Šiaulių banko, o visa informacija iš www.finasta.com perkelta į šią svetainę – www.sb.lt.

 


Telefonas pasiteirauti 1813 arba 8 700 55 055
(skambinant iš užsienio +370 37 395 532).

Gerbiamieji AB banko „Finasta“ klientai,

informuojame, kad Jūsų sąskaitos iš banko „Finasta“ informacinės sistemos perkeltos į Šiaulių banko informacinę sistemą. Kviečiame susipažinti su Jums aktualiais pokyčiais.

Keičiamos Išvestinių finansinių priemonių sandorių sutarties bendrosios dalies sąlygos (PDF). Pakeitimai įsigalioja per 30 kalendorinių dienų nuo šios informacijos paskelbimo dienos. Maloniai kviečiame klientus, kurie yra pasirašę šią sutartį, susipažinti su atnaujintomis sutarties sąlygomis. Plačiau.

Jums aktualūs pokyčiai nuo gruodžio 21 dienos

Nauji banko sąskaitų numeriai
Investicinės sąskaitos funkcionalumai
Patogesnis interneto bankas

Nuo gruodžio 21 d., perkėlus sąskaitas į Šiaulių banką, pasikeitė Jūsų banko sąskaitų numeriai – Jūsų naudotos banko sąskaitos banke „Finasta“ pakeistos atitinkamomis sąskaitomis Šiaulių banke, kurių funkcionalumas ir administravimo teisės interneto banke liko tokios pačios.

Kurį laiką lėšos, gaunamos banke „Finasta“ buvusios Jūsų banko sąskaitos numeriu, bus automatiškai įskaitomos į Jūsų banko sąskaitą Šiaulių banke.

Naująjį savo banko sąskaitos numerį Šiaulių banke galte patogiai ir greitai sužinoti spustelėję šią nuorodą.

Jūsų investicinė sąskaita tapo išskirtinai prekybai vertybiniais popieriais skirta sąskaita.

Norėdami pervesti lėšas į kitą kredito įstaigą:

  1. turite pirma pervesti jas į savo banko sąskaitą,
  2. iš banko sąskaitos galite atlikti pervedimą į kitą kredito įstaigą.

Papildyti savo investicinę sąskaitą taip pat galite tik per banko sąskaitą.

Jei neturėjote banko sąskaitos banke „Finasta“, Jūsų patogumui nauja sąskaita buvo atidaryta Šiaulių banke. Šią sąskaitą pasiekti ir ja disponuoti galite visais įprastais būdais (internetinės bankininkystės sistemoje „SB linija“ arba atvykę į bet kurį Šiaulių banko padalinį).

Jūsų investicinės sąskaitos numeris lieka nepakitęs.

 

Administruoti savo sąskaitas ir prisijungti prie vertybinių popierių prekybos platformos galite per Šiaulių banko internetinės bankininkystės  sistemą „SB linija“. Jeigu:

  • jau naudojotės „SB linija“, Jūsų sąskaitos, perkeltos iš banko „Finasta“,  automatiškai priskirtos prie „SB linijos“;
  • nebuvote „SB linijos“ naudotojas, prisijungti prie „SB linijos“ galite naudodamiesi banko „Finasta“ Jums suteiktu vartotojo vardu, slaptažodžiais ir prisijungimo priemonėmis.
Vietiniai ir tarptautiniai pervedimai
Nauji įkainiai ir sutarčių sąlygos
Indėlių palūkanos

Lietuvoje

Jei Jūs anksčiau neturėjote banko sąskaitos banke „Finasta“, Jums automatiškai buvo atidaryta nauja banko sąskaita Šiaulių banke. Norėdami gauti lėšų iš kitų Lietuvoje veikiančių bankų, Jūs mokėtojui turite pateikti naująjį savo sąskaitos numerį.

Naująjį savo banko sąskaitos numerį Šiaulių banke galite patogiai ir greitai sužinoti spustelėję šią nuorodą.

Užsienyje

Norėdami gauti lėšas iš užsienio bankų, savo verslo partneriams turite pateikti pasikeitusius rekvizitus:

  • savo sąskaitos numerį Šiaulių banke;
  • Šiaulių banko SWIFT kodą CBSB LT26;
  • Šiaulių banko korespondentus.

Maloniai prašome kiek galima operatyviau informuoti savo verslo partnerius apie pasikeitusius sąskaitų numerius ir perduoti jiems kitą verslo santykiams svarbią informaciją.

Pervedimai tarp savo sąskaitų

Pervedimą tarp savo investicinės sąskaitos, perkeltos iš banko „Finasta“, ir banko sąskaitos Šiaulių banke galite atlikti per „SB liniją“ arba bet kuriame klientų aptarnavimo padalinyje.

Jūsų turimų indėlių sutarčių, sudarytų banke „Finasta“, sąlygos nesikeičia. Pasibaigus indėlio sutarčiai, kuri turi būti pratęsiama automatiškai, pratęsimo dieną indėliui bus pradedamos taikyti galiojančios Šiaulių banko indėlių palūkanos:

Kviečiame kreiptis

Norėdami sužinoti daugiau apie Šiaulių banko teikiamas paslaugas ir pasiūlymus klientams, galite kreiptis į bet kurį klientų aptarnavimo padalinį visoje Lietuvoje – Šiaulių bankas turi vieną plačiausių klientų aptarnavimo tinklų.

Konsultuotis investavimo klausimais kviečiame atvykti į Šeimyniškių klientų aptarnavimo skyrių adresu: Šeimyniškių g. 1A, Vilnius.

Taip pat visais klausimais galite skambinti tel. 1813 arba 8 700 55 055 (skambinant iš užsienio +370 37 395 532).

Sąskaitos numerio atitikmuo Šiaulių banke